Sada je: 28 ožu 2024, 09:47.
Aktivno sudjelujte u stvaranju sadržaja na portalu.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Re: Deep web
25 vel 2013, 16:39
jurastublic je napisao/la:Ako sam dobro skonto, WWW se dijeli na onaj u dubini, onaj na površini i onaj u oblaku?


Da, imaš stranice koje nisu indeksirane i nema ih na tražilicama, pa se upotrebljavaju posebni crawleri za njihovo indeksiranje. Istina je da ima svačega, ali Silk road[1] ionako ne pokriva Hrvatsku rofl

[1] http://en.wikipedia.org/wiki/Silk_Road_(marketplace)
Ken Thompson je napisao/la:One of my most productive days was throwing away 1000 lines of code.



Pikacode - Arch configs
Pikacode - dwm config
Avatar
Postovi: 2254
Postovi: 2254
Pridružen/a: 11 svi 2009, 16:26
Lokacija: /dev/pts/0
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 94 puta
Spol: M
OS: Arch Linux x86-64 subtle
Re: Deep web
25 vel 2013, 17:15
1. Nisam mistifikovao pojam, vec zaista nije indexirano sve to sto je "deep" ....
2. "Klikcete na svoju odgovornost" znaci da su vidljivi neki izvori koje ovako ne mozete naci .....
3. Ne brini, necu nastavljati, sve mi je jasno :) Ovde su verovatno sve sami geniji ... pa dobro jutro kolumbo :)
... šta god da učiniš ... NISI DOBRO IZRAČUNAO ...
... for good fun and advanced thinking join WS1 ...
... do Boga je put dosta kratak, ne moras dalje od svog srca ...
Avatar
Postovi: 119
Postovi: 119
Pridružen/a: 21 vel 2013, 01:00
Lokacija: /dev/hda2, etc
Podijelio/la zahvalu: 24 puta
Primio/la zahvalu: 8 puta
Spol: M
OS: wheezy, slekver ;)
Re: Deep web
25 vel 2013, 20:57
Pa što? držao sam i ja neke deep web servere za uži krug ljudi. na kraju krajeva, zašto bih uopće imao domenu ili prijavio na tražilici nešto što nije namijenjeno svijetu, već specifičnom setu ljudi? Pazite, ovo enma veze sa autentikacijom.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.