Sada je: 28 ožu 2024, 09:27.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

bertone je napisao/la:Maksimalna veličina particije pod FAT32 je 2 TB.
Maksimalna veličina FAT32 particije koju možeš napraviti u Windowsima je 32 GB.


Misliš da u praksi itko ima fat32 veći od toga? :hmm Na linuxu malo tko radi fat32 za eksterne diskove, a na windowsu malo tko ima alate da ga napravi većim od toga.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Jeremija je napisao/la:Hvala ljudi uspio sam. S mobitela uspješno prebačeno nakon samo dva sata na Windows 10. Probao i kroz huawei suite kopirati na win particiju ali ćorak. Ali običnim načinom USB kabel, copy i paste s windows na particiju gdje se nalazi win je upalilo . Jedva sam napravio mjesta da to kopiram. Na Ubuntu nisam ni pokušao kako imam samo 20 GB praznog prostora.

Da Bertone i Shrike format PHD je glavni problem. Na jednom je ograničenje 4GB, na drugom vjerojatno 32, kako sam na njega uspješno prebacivao video od 15GB.
Hvala.


Očito je vrijeme za nabavku većih diskova :D
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
shrike je napisao/la:
bertone je napisao/la:Maksimalna veličina particije pod FAT32 je 2 TB.
Maksimalna veličina FAT32 particije koju možeš napraviti u Windowsima je 32 GB.


Misliš da u praksi itko ima fat32 veći od toga? :hmm Na linuxu malo tko radi fat32 za eksterne diskove, a na windowsu malo tko ima alate da ga napravi većim od toga.


Radio sam ja na jednom eksternom 640 GB HDD-u jer mi je trebao prijenosni disk kojeg mogu bez problema seliti između Windowsa, Linuxa i OSX-a (OSX nativno čita NTFS, ali ne može pisati na NTFS particionirani disk).
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11318
Site Admin
Postovi: 11318
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 655 puta
Primio/la zahvalu: 1005 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.