Sada je: 13 svi 2024, 12:06.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pratite li Android vijesti?

Da, često
22
27%
Da, ponekad
38
46%
Ne pratim
23
28%
 
Ukupno glasova : 83

@Markec
Sve to stoji, ali vidim da ima sve vise AR aplikacija i neke od njih stvarno imaju velike zahtjeve. Vjerojatno nisi nikakve tehnicke struke pa ne razumijes osjecaj kad vidis kako se stvari razvijaju, kako tehnika ide naprijed, kako sve to radi i sl.
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
Markec je napisao/la:Gledam ja najavu mobitela i ne dopada mi se previše evo naprimjer novi mobiteli dolaze i sa kamere koje imaju više megapiksela, no to ne znači da su kamere, bolje. Slika će biti jednake kvalitete kao i ona sa manje megapiksela ako recimo gledamo 5 ili 8, ili 12 megapiksela. To je ustvari marketinški trik da ljudi misle da je kamera bolja ali nije.
Da bi slika bila bolja, treba biti bolja leča na kamerama, a to za proizvođače košta., izrada je skuplja i zasada im se ne isplati to raditi.
Ja recimo ugledam nesto lijepo, recimo neke boje na nebu ili bilošto mi se svidi i uslikam, i kad gledam na kompu onda vidim da to nije to. smetaju me to sto su slike mutne sa nekim bijelim točkicama.

Isto tako procesor, čemu pojačavati na 4 ghz ? Aplikacije koje pokrećemo nema potrebe za tako jakim procesorom, jer čim imamo jači procesor više troši baterije. A baterije koliko vidim preslabo se razvijaju, umjesto 1800mah trebali bi imati 3500mah.


Behold !

slika
When you're a kid and you wanna go "Weee !", but you ain't got drugs yet ... You hold out for your life, hold on to your little GONADS ... and STRIFE.
Avatar
Postovi: 910
Postovi: 910
Pridružen/a: 12 svi 2010, 07:57
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 13 puta
OS: linux
Nema ništa od HTC, Samsung, Sony Ericsson, LG, ?
Ovaj na slici mi djeluje jako nekvalitetan, neozbiljan, čak mi se ni boja ne sviđa,
Avatar
Postovi: 3865
Postovi: 3865
Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
Lokacija: Croatia/Zagorje
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: neodlučan
Dobre vijesti za mene :D
LG optimus 2x dobiva ICS :D (dobivaju i Optimus Black i Optimus 3d)
http://mob.hr/lg-optimus-3d-optimus-2x- ... ivaju-ics/

Za one koji nisu podržani, čuo sam da Cyanogen mod 9 (ICS) dolazi u siječnju pa bi nakon toga trebale dolaziti prilagodbe za ostale nepodržane mobitele. Kažu da je ICS zahtjevniji pa da neče biti u mobučnosti raditi na starim slabijim modelima sa preslabim procesorom i premalo memorije.
Avatar
Postovi: 3865
Postovi: 3865
Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
Lokacija: Croatia/Zagorje
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: neodlučan
Rastavite Galaxy Nexus:

http://www.ifixit.com/Teardown/Samsung- ... own/7182/1

:D
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Avatar
Postovi: 2451
Postovi: 2451
Pridružen/a: 28 vel 2010, 18:13
Lokacija: Đubrovnik
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 7 puta
Spol: M
OS: Linux
BOL: Androidaši koji ne vole Android
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
Site Admin
Postovi: 7631
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Spol: M
OS: openSUSE TW


Ma sprdnja. Bilo bi zanimljivo napraviti sad istu foru ali za Windows korisnike. Neka se jave Windows korisnici koji su imali neugodna iskustva s virusima, a kao nagradu neka im se uruči link za download popularnijih Linux distribucija.. :)

Ubuntuovi serveri ne bi mogli izdržati navalu.. :D
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Avatar
Postovi: 2451
Postovi: 2451
Pridružen/a: 28 vel 2010, 18:13
Lokacija: Đubrovnik
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 7 puta
Spol: M
OS: Linux
Ma izdrzali bi serveri navalu, ipak je to linux ali mreza nebi. :D
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
What Makes Android Revolutionary

http://www.osnews.com/story/25465/What_ ... olutionary
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Avatar
Postovi: 2451
Postovi: 2451
Pridružen/a: 28 vel 2010, 18:13
Lokacija: Đubrovnik
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 7 puta
Spol: M
OS: Linux
Hugo je napisao/la:What Makes Android Revolutionary

http://www.osnews.com/story/25465/What_ ... olutionary

Koji post!
Ovo bi svi trebali procitati. I to se ne odnosi samo na Android vec i na cijeli otvoreni softver.
Lako je nama u razvijenom svijetu pricati ali oni u siromasnim zemljama najvise profitiraju od otvorenog softvera.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.