Sada je: 14 svi 2024, 07:14.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

trebaš modati rom :bleh sa službenim cyanogenmodom nebi išlo.
Lutherus
Lutherus
odin je napisao/la:trebaš modati rom :bleh sa službenim cyanogenmodom nebi išlo.

and how do i do that? ^^
who are you to wave your finger?
Avatar
Postovi: 132
Postovi: 132
Pridružen/a: 29 lis 2010, 22:58
Lokacija: toolshed.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: pardus/win7
zanimljivo.
pratila sam neke korake po:
http://androidcommunity.com/forums/f24/ ... ndex2.html
ništa nije pomoglo.
odem uštekat usbom mob i odjednom pošalje mail, ali bez attachmenta.
:/
who are you to wave your finger?
Avatar
Postovi: 132
Postovi: 132
Pridružen/a: 29 lis 2010, 22:58
Lokacija: toolshed.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: pardus/win7
na linku ti je najkraći i najjednostavniji opis kako otprilike to izgleda http://www.droidforums.net/forum/hackin ... n-etc.html.
http://www.aegypius.com/2010/01/how-to- ... te-part-2/
uz opasku da je 45% da će raditi.
+ imaš i neke alate za windows koji to omogućavaju uz klick klick


EDIT

ako imaš cyanogenmod,velika je greška tokom instalacije označiti google appa.
googleapps.zip skineš naknadno,smjestiš na sdcard i flashash iz colockwordrecovery
Lutherus
Lutherus
odin je napisao/la:na linku ti je najkraći i najjednostavniji opis kako otprilike to izgleda http://www.droidforums.net/forum/hackin ... n-etc.html.
http://www.aegypius.com/2010/01/how-to- ... te-part-2/
uz opasku da je 45% da će raditi.
+ imaš i neke alate za windows koji to omogućavaju uz klick klick


EDIT

ako imaš cyanogenmod,velika je greška tokom instalacije označiti google appa.
googleapps.zip skineš naknadno,smjestiš na sdcard i flashash iz colockwordrecovery

kasnije smo stavili google apps na sd card i flashali...
probat ću s ovim linkovima gore, tnx :)
who are you to wave your finger?
Avatar
Postovi: 132
Postovi: 132
Pridružen/a: 29 lis 2010, 22:58
Lokacija: toolshed.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: pardus/win7
ako nisi sigurna i neznaš kaj radiš NEMOJ probati sa gornjim linovima jer ćeš ostati bez mobitela.

a kak ste rom stavljali?
Lutherus
Lutherus
odin je napisao/la:ako nisi sigurna i neznaš kaj radiš NEMOJ probati sa gornjim linovima jer ćeš ostati bez mobitela.

a kak ste rom stavljali?

pa kak se rom stavlja? :D
putem clockwork recoveryja :D

btw, proradilo mi je slanje s moba na gmail. prvo se attachmenti nisu vidjeli, mail bi stigao ali nije bilo ničeg unutra, sada na neku foru radi. dakle, riješeno, makar ne znam kako.

u međuvremenu su mi se sjebale dvije stvari:

1. nije mi radilo pomicanje ikona po deskovima...dakle, stisnem ikonu, držim i ništa se ne dogodi ali se osjeti vibracija. imala sam ADW launcher, koji sam u aplikaciji titanium backup uninstallala i stavila sam go launcher, to je riješilo problem.

2. ne mogu slikati s kamerom pak, pojavi se "camera error: cannot connect to camera". javim još kako ću ovo riješiti. :/

eto nadam se da će ovo pomoći ljudima s ovim romom. (btw nisam ga zmodala po odinovim linkovima)


edit:
rebootala sam mob, sada radi :/
who are you to wave your finger?
Avatar
Postovi: 132
Postovi: 132
Pridružen/a: 29 lis 2010, 22:58
Lokacija: toolshed.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: pardus/win7
pa preko clockworka je jedan od naćina. ali je pitanje dal je 2.XX, ili 3.2 clockwork a razlika je velika.
makni titanium backup, clockwork 3.2 ima daleko bolji backup.

nemoj se ljutiti ali sa cyanogenmod 7.xx nema nikakvih problema osim što dolazi sa ponekom nepotrebnom aplikacijom kao facebook android,car home,titanium backup i zastarjelim rom managerom ali rade prefektno,pogotovo adw luncher koj je inaće malo modan.
rom ti nije dobro instaliran.flashaj clockwork,wipaj sve sa moba i nemoj raditi apsolutno nikakav backup,sve makni i tek onda posebno stavi rom i posebno goolge apps.
Lutherus
Lutherus
odin je napisao/la:pa preko clockworka je jedan od naćina. ali je pitanje dal je 2.XX, ili 3.2 clockwork a razlika je velika.
makni titanium backup, clockwork 3.2 ima daleko bolji backup.

nemoj se ljutiti ali sa cyanogenmod 7.xx nema nikakvih problema osim što dolazi sa ponekom nepotrebnom aplikacijom kao facebook android,car home,titanium backup i zastarjelim rom managerom ali rade prefektno,pogotovo adw luncher koj je inaće malo modan.
rom ti nije dobro instaliran.flashaj clockwork,wipaj sve sa moba i nemoj raditi apsolutno nikakav backup,sve makni i tek onda posebno stavi rom i posebno goolge apps.


ljudi koji su radili cm7 su rekli da MORA biti clockwork 3.x verzija. sve je napravljeno kako treba i update. titanium i cw imaju isti backup zato ne vidim neki problem. mislim da će sve dalje biti okej.
tnx anyways
who are you to wave your finger?
Avatar
Postovi: 132
Postovi: 132
Pridružen/a: 29 lis 2010, 22:58
Lokacija: toolshed.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: pardus/win7
pa svi backup stave u zip (osim on the fly)ali titanium je nestabilno smeće.ima daleko boljih aplikacija za backup od njega.
Lutherus
Lutherus

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.