Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...
Odgovori

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

15 ožu 2016, 10:55

holden je napisao/la:Ima li neka pouzdana EU prodavnica za Xiaomi?


pouzdani, salju u EU bez dodatnih troskova. Samo moras odabrati EU skladiste, tj ako imaju u stocku

https://www.xiaomiforsale.com/en/

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

15 ožu 2016, 11:42

Hvala ti!

Imam sam dodatno pitanje: Da li je potrebno imati nekakav Xiaomi account, ili sve funkcioniše sa google accountom kao i sa androidom? Sync kontakata isl.

Ciljam na redmi 3, pošto ne volim ove glomazne note telefone.

I da morate da birate, da li bi uzeli Xiaomi, ili Wileyfox sa Cyanogenom?

Hvala!

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

15 ožu 2016, 12:48

ako zelis mozes imati xiaomiev acc da syncas sa mi cloudom, ali ako ne zelis nemoras. Googleovo syncanje radi normalno, bez obzira na taj mi acc.
Ja bi isao na redmi 3. Ogromna baterija + hd ekran daju mislim oko 10h SOT-a tako da 2-3 dana koristenja bez pol beda, plus kazu da je kamera super, ipak je 13 MP. Nemres fulat s time modelom :)

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

16 ožu 2016, 19:03

Ja sam kupio Xiaomi Redmi Note 3 sa ove web stranice.

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

16 ožu 2016, 23:16

mozes i od tud, a.i placas dodatno 20-ak dolara shipping cini mi se...

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

17 ožu 2016, 16:58

audiosl4ve je napisao/la:mozes i od tud, a.i placas dodatno 20-ak dolara shipping cini mi se...


Platiš da ti mobitel dođe za par dana ( u mom slučaju naručio sam ga u petak popodne, a stigao je u srijedu ujutro). Možeš i ne koristiti ovu opciju, ali onda čekaš...

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

17 ožu 2016, 17:57

mislim cemu placati 20$ vise za 3-4 dana kasnije sto ti dode.

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

17 ožu 2016, 22:23

Kad bi bilo sam 3-4 dana razlike, nitko ne bi plaćao. Međutim, koliko mi je poznato razlika zna biti u tjednima. :(

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

18 ožu 2016, 10:06

ja ne znam odkuda ti to. Sa te stranice i giztopa mobiteli dolaze uredno za 8-10 radnih dana.

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

01 tra 2016, 05:40

Nego, taman htedoh da kupim taj redmi 3, pa pošaljem bratu slike, kaže da je telefon ono, više za dame, zbog onih šara na poleđini. Onda priupitam snajku i devojku, kažu isto. Znači, redmi 3, telefon za muškarca? Da ili ne? :D

slika
Odgovori