Switch to full style
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...
Odgovori

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

02 ruj 2018, 17:14

Par dana imam LG Q6 koji je oko 1150 kuna, prijašnji mob je polu funkcionalni jer troši 2% po minuti i pregrijava se samsung note 3. E sad... note3 ima više senzora od ovog Q6 i ima led, nešto što nisam ni znao da neki mobiteli nemaju. No, zašto pišem ovo... taj blesavi Q6 mi djeluje kao da je zapravo namjerno bitno okrljašten. Tipa da dodaju nekih 10€ opreme u vidu tih par senzora, led signalizator i još 2GB RAM-a ovaj mobitel bi vjerojatno koštao 5-6000 kuna. Zašto? Zato jer je zapravo izrazito responzivan, troši malo baterije (u idlu realno mislim da bi barem tjedan dana izdržao) ili ~ 11 sati intenzivnijeg korištenja (net, igrice itd). Uistinu fascinantno.

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

02 ruj 2018, 18:56

Jbg, za možda 100€ više si mogao uzeti Huawei P10 Mate Lite koji je svemirski brod spram tog LG-a ... i sad ne bi morao otvarati ovu temu :-D

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

02 ruj 2018, 19:59

bertone je napisao/la:Jbg, za možda 100€ više si mogao uzeti Huawei P10 Mate Lite koji je svemirski brod spram tog LG-a ... i sad ne bi morao otvarati ovu temu :-D

Ko kaže da sam išta uzeo :D Dobio sam... ali zapravo mob je sasvim ok. Da ga jebeš ovo je dosta za 99% ekipe.

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

02 ruj 2018, 20:38

Ti si kao Nenad Stazić, kad se nitko neće sa njime svađati onda se žali i prigovara sam sebi ili sa svađa sam sa sobom :-D

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

02 ruj 2018, 21:22

lol... pa ne svađam se, di je svađa?

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

02 ruj 2018, 21:33

Pa ni NS se ne svađa... samo iznosi činjenice :-D

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

03 ruj 2018, 15:50

Mislim da vidiš svađe i probleme tamo gdje ih nema.

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

04 ruj 2018, 21:29

Eto, o tome i pričam :-D

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

09 sij 2020, 23:41

Evo mali bump da tema ne miruje ;)

Xiaomi ima daleko naisplativi omjer ulozeno-dobiveno. Pogotovo sa Redmi Note 8, Note 8 PRO, Mi A1 i Mi 9 SE.

Stvarno fantasticni mobiteli za te novce a i A3 je u Android One programu. Cisti i brzi android sa 2-3 sigurne godine nadogradnji i zakrpi + nema kineskog bloatwarea.

Re: Jeftinjaka/budget Android mobiteli

10 sij 2020, 16:31

Koristim Xiaomi Redmi Note 7. Bez riječi pokude za mob. Još da ima AMOLED ekran.. :-D
Odgovori