Sada je: 28 ožu 2024, 16:10.
Ukratko se predstavite.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Kad smo kod toga...ima li netko na forumu da koristi torrent.hr (ili kako se već zove). Oduvijek sam htio postati član ali nikako do pozivnice.

Što se tiče skidanja, obvezno forsiranje enkripcije i neki dobar VPN što podržava P2P (većina besplatnih ne podržava).
roc1nante270
roc1nante270
thr ne daje više pozivnice osim valjda nekim posebnim klasama. Recimo, ja imam 1 ali ne mogu kreirati invite kod, kao ni nitko drugi koga znam (a godlike sam).
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Potvrđujem napisano, prije malo više od dva mjeseca je na neodređeno vrijeme blokiran pristup novim korisnicima bez obzira na klasu.

EDIT: evo sad sam bacio oko i provjerio no i dalje ne prolazi kreiranje invite koda
slika
... ak se što promijeni imati ćemo te na pameti.
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11318
Site Admin
Postovi: 11318
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 655 puta
Primio/la zahvalu: 1005 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
bertone je napisao/la:ak se što promijeni imati ćemo te na pameti.


Hvala puno ;)
roc1nante270
roc1nante270
Dobrodošao i ugodno korištenje linuxa.
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
shicy je napisao/la:Dobrodošao i ugodno korištenje linuxa.

Hvala puno. Vjeruj mi, uzivam za sada. Lap s windowsima koji koristim sada je pun svakakvog smeca i jako je usporio. Nisam u Hr gdje imam frendove koji bi mi to pocistili i sredili uz kavu i pivu kako to obicno ide kod nas :) a ja se bojim vecih zahvata da ne izgubim nesto vazno a i da izbjegnem sranja s ponovnim instaliranjem svega i svacega sto trebam i ne trebam.
Sad, na starom lapu vrtim Linux Mint, ucim se i privikavam i doslovce uzivam.
Postovi: 57
Postovi: 57
Pridružen/a: 30 svi 2020, 02:54
Podijelio/la zahvalu: 40 puta
Primio/la zahvalu: 4 puta
Spol: M
OS: Linux Mint
Samo opušteno :)
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
Hej ekipa. Godinu dana na Linuxu :)
Nisam puno naucio ali uzivam. Jedini problem mi radi wifi jer me jednostavno diskonektira medutim Linux je toliko brz, u svakom pogledu, da mi restart (koji to rijesi) ne predstavlja problem.
Uspio sam skuziti GIMP pa mi PS vise ne treba jedino sto ne mogu bez Officea pa budem vjerovatno slozio VM.
Postovi: 57
Postovi: 57
Pridružen/a: 30 svi 2020, 02:54
Podijelio/la zahvalu: 40 puta
Primio/la zahvalu: 4 puta
Spol: M
OS: Linux Mint

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.