Ukratko se predstavite.

Pravila foruma

Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Odgovori

Još jedan početnik

26 ožu 2016, 20:45

Pozdrav svima,

Nisam dugo bio aktivan na nekom forumu (otkad ih je facebook 'ubio'), pa me evo ovdje, da skratim dane...

Šalim se naravno. :-D Novak sam u Linuxu, instalirao sam prije par dana Linux Mint (v17.3, Mate desktop), pa već imam par problema koje bih htio riješiti što prije. Usto, cilj bi bio postati i napredniji korisnik linuxa, a čini se da ovaj forum, barem donekle, može doprinijeti tomu.

Re: Još jedan početnik

26 ožu 2016, 20:57

Dobrodošao :bok

I odmah malo Kviskoteke na početku, osoba A, B i C ... predstavite se:

A) Arslan - lik iz Kronika iz Narnije (Narnijske kronike)
B) Arslan - anime lik (The Heroic Legend of Arslan)
C) Arslan - lik koji voli Turske sapunice (arslan=lav)

EDIT:
Što se tiče problema koje imaš, pogledaj prvo zbirku riješenih problema, a ako ne nađeš adekvatan odgovor pitaj po sistemu jedan problem jedan post u pripadajućem podforumu, odnosno kako pravila nalažu.

Re: Još jedan početnik

26 ožu 2016, 21:02

arslan je napisao/la:Pozdrav svima,

Pozdrav i tebi. Dobrodošao ti nama. :velkam
arslan je napisao/la:...a čini se da ovaj forum, barem donekle, može doprinijeti tomu.

Naravno da može, ali ti si taj o kome ovisi koliko ćeš napredovati. Samo opušteno. Slobodno za pojedine probleme otvori novu temu, ako ista već ne postoji. Na početku imaš brdo već riješenih tema, pa samo polako naprijed.

Re: Još jedan početnik

26 ožu 2016, 21:32

bertone je napisao/la:Dobrodošao :bok

I odmah malo Kviskoteke na početku, osoba A, B i C ... predstavite se:

A) Arslan - lik iz Kronika iz Narnije (Narnijske kronike)
B) Arslan - anime lik (The Heroic Legend of Arslan)
C) Arslan - lik koji voli Turske sapunice (arslan=lav)

EDIT:
Što se tiče problema koje imaš, pogledaj prvo zbirku riješenih problema, a ako ne nađeš adekvatan odgovor pitaj po sistemu jedan problem jedan post u pripadajućem podforumu, odnosno kako pravila nalažu.


Najbliži odgovor bi bio C, ali ne zato što bih volio turske sapunice (jer ne volim), već zbog etimologije na koju si ukazao, a koju dijeli i moje pravo ime. Valjda će biti dovoljno jasno. :)

Re: Još jedan početnik

26 ožu 2016, 21:50

arslan je napisao/la:Najbliži odgovor bi bio C, ali ne zato što bih volio turske sapunice (jer ne volim), već zbog etimologije na koju si ukazao, a koju dijeli i moje pravo ime. Valjda će biti dovoljno jasno. :)

Alp Arslan ;)
Pozdrav i dobrodošao! Naš forum i IRC su podosta živahni, tako da smo ubili Fejsbuk.
Čestitke na izvrsnom odabiru distre. Igraj se do mile volje, s njim ćeš lako sve pohvatati. Ako bilo gdje zapne, slobodno pitaj!

Re: Još jedan početnik

26 ožu 2016, 23:58

Dobrodošao, početniče! :D

Dobar izbor prve distre :thmb-up i nadimka, bez obzira na etimologiju/inspiraciju. Nadam se da ćeš uspjeti riješiti taj problem s internet stickom i da će ti daljnje korištenje Linuxa biti samo smooth sailing :zamisljen

Re: Još jedan početnik

11 tra 2016, 08:26

arslan je napisao/la:...Nisam dugo bio aktivan na nekom forumu (otkad ih je facebook 'ubio')


Ah, sjećam se kad je forum ubio usenet. :(

Re: Još jedan početnik

11 tra 2016, 17:36

Pozdrav, Enter

Re: Još jedan početnik

16 tra 2016, 19:29

možda je Tolgay :sokiran
na stranu poluglupa polušala, dobrodošao :thmb-up
Odgovori