Ukratko se predstavite.

Pravila foruma

Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Odgovori

Pozdrav

12 sij 2022, 12:31

Pozdrav svima, posljednjih 2 godine sam ponosni Linuxas, ali i dalje se smatram priličnim noobom, a tek sam danas saznao za ovaj forum, inače sam i u fazi učenja i nade dobijanja posla kao developer i tako :-D
Ovdje se nadam dodatnom napredovanju i učenju Linuxa ponajprije i nadam se da ce bit ljudi spremnih odgovoriti na neka vjerojatno ponekad i glupa pitanja...

I dalje sam u fazi distrohopanja, trenutno koristim OpenSuSe Leap 15.3 sa KDE Plasmom...

Re: Pozdrav

12 sij 2022, 15:02

dobrodošao :bok

Re: Pozdrav

14 sij 2022, 10:28

Bok :)

Re: Pozdrav

15 sij 2022, 04:53

DND

Re: Pozdrav

15 sij 2022, 09:00

Hvala svima,
Da ovdje pitam kad sam uspio učitat stranicu, imate li vi problema sa učitavanjem foruma? Od dana registracije do danas, stalno mi javlja grešku u konekciji u bilo kojem browseru, tj samo jednom u međuvremenu sam ga uspio učitati, ne znam sad napamet error koji javi, ako se javi opet uslikat ću pa postavit..

Re: Pozdrav

15 sij 2022, 12:09

Bilo je problema s forumom ima dva dana. Nije do tebe.

Re: Pozdrav

15 sij 2022, 19:44

Aha, onda okej hahah

Re: Pozdrav

16 sij 2022, 17:54

Dobrodošao :velkam
Odgovori