Sada je: 28 tra 2024, 08:52.
Ukratko se predstavite.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Dragana je napisao/la::evil: Ali nije ni vama odzvonilo.... Imam ideju kako mozete privuci cure na linux !
Lijepo stavite svoju sliku negdje i ispod napišite da besplatno instalirate linux i servisirate kad vaz zeli zvat ;))

To namece i pitanje da cure mozda i nisu tako glupe kao sto vama izgleda .... nego koji bi im onda razlog bio da vas zovu nego 'popravi mi kompjuter ' :mrgreen: :D :lol:


Ja cu rado doći do tebe popraviti, hh :D :D ja sam na neki način početnik na linuxu, nebas pocetnik negdje na sredini izmedu Početnika i sredine.
Dragana, hmm buduči da si ti jedina cura na ovom forumu bilo bi nam drago kada bi malo vise pricala s nama.


Žao mi je sto ti nismo pomogli popraviti komp, ako budes drugi put kupovala komp, prije se savjetuj s nama, ili meni na pm da vidimo koje komponente sadrže, da te mozemo na vrijeme savjetovati ako nesto na radi na linuxu ili opcenito.
Avatar
Postovi: 3865
Postovi: 3865
Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
Lokacija: Croatia/Zagorje
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: neodlučan

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.