Sada je: 19 ožu 2024, 03:06.
C, C++, Java, PHP, Ruby...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojem jeziku je riječ. Primjer: [Java]
TCPDF[PHP]
28 vel 2022, 15:54
Jel ima netko iskustva sa ovim "packageom"...
U principu moram napraviti pdf od qr kodova, taj broj stranica i qr kodova ce brojiti tisuce stranica...
Da ne duljim, to sam uspio jednostavno rijesiti, ali ja bih i ispod qr koda ispisao valjani kod za koji je qr vezan, ali me muci ovo Cell,WriteHTML itd.
Uspio sam dobiti kod ispod slika ako koristim cell, pa onda cell prosirim toliko da manualno nadjem poziciju tekstu, ali to nije rjesenje, jer bi taj tekst trebao ici na neki "background", dakle bijela pozadina iza teksta, e onda nastaju problemi, jer ako postavim pozadinu tom Cellu, on "oboji" pola stranice logicno, a sto god drugo probam ne uspijevam to dobiti...

Moja logika je ta da bi trebao cell postaviti koordinatama tu gdje mi odgovarat i da ga prosirim koliko mi treba i tu sam zapeo, ne uspijevam pronaci dokumentaciju kako cell pozicionirati manualno, rjesenja koja nalazim su samo kako pozicionirati tekst unutar cell, ali ne i cijeli cell u odnosu na dokument...

Nadam se da sam uspio razjasnit problem :lulz
Avatar
Postovi: 42
Postovi: 42
Pridružen/a: 12 sij 2022, 12:19
Lokacija: Split
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: EndeavourOS, PopOS
Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.