Sada je: 19 tra 2024, 20:32.
Diskusije usko vezane uz Arch Linux i srodne distribucije.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pozdrav, Pokusao sam na arch bangu da instaliram gnome i nije mi uspjelo. Pa sam instalirao medjutim ne moze da se upali poslije boota mi se pojavi /dev/sda1 clean, 16 0086/1343488 file, 11 20554/5365504 block i i dalje ne mogu da udjem u program, znali netko u cemu je problem?
Postovi: 35
Postovi: 35
Pridružen/a: 03 ruj 2012, 13:44
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux Mint
U koji program pokušavaš ući? Pretpostavljam da misliš na operativni sustav, a ne program. :hmm Možda ti problem leži u .xinitrc datoteci. Provjeri što u njoj piše, trebala bi biti u tvojoj home mapi. Ne koristim ArchBang, a ni taj Antegros što ti piše u naslovu, pa nisam siguran što koji ima. I onako usput, koji uopće OS? ArchBang ili Antegros? :hmm Također, po kojim si se uputama vodio za instalaciju Gnomea?
Arch Linux Install Script (BIG update, BETA verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6758
Moderator
Postovi: 6758
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 353 puta
Primio/la zahvalu: 413 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
Pa sad koristim Antergos,(pobrisao sam archbang zato sto nisam uspio da instaliram gnome) a uz antergos je vec gnome u pakteu, instalirao sam ga vrlo jednostavno no sada poslije instalacije nemogu da ga pokrenem.
Postovi: 35
Postovi: 35
Pridružen/a: 03 ruj 2012, 13:44
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux Mint

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.