Sada je: 29 ožu 2024, 12:15.
Diskusije o hardveru i driverima pod Linuxom.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pozdrav,
Jedno kratko pitanje, ako netko koristi eOsobnu i eidmiddleware software od AKD. Da li vam radi eSigner aplikacija za potpisivanje dokumenta.
Meni na archlinux-u izbaju internu gresku -11. Pitao sam njihovu sluzbu, kazu da je do toga jer je port 55555 zauzet od neke druge aplikacije, ali nije pogledao sam. Cak sam gledao i strace od te aplikacije eSigner i ono lijepo zauzem port, ali je problem prilikom jednog futex poziva.
Prvenstveno me zanima da li nekome radi i na kojoj distribuciji. (software se daje u .deb formatu).

thx
Postovi: 1
Postovi: 1
Pridružen/a: 25 ožu 2021, 19:05
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
OS: Linux;i3
Prije par dana sam potpisao zahtjev za eDozvole i prošlo je bez problema. Na stranu sad što mi to nisu uvažili jer FTJP. :D

Fedora 33
Firefox 86
Middleware 3.2.0
Avatar
Postovi: 228
Postovi: 228
Pridružen/a: 11 srp 2020, 20:09
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 52 puta
Spol: M
OS: Linux Fedora
Da ti ne koristi UDP port kojeg nećeš vidjeti ako upišeš klasično -ntp (zbog ovog -t)? Pitam jer je to najčešće kada ljudi vele "port je slobodan", ispadne da je tcp port otvoren a udp nije. Druga opcija je da iz nekog razloga nemaš pravo se spojti na taj port. Enihu, kako točno provjeravaš da je port otvoren?
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.