Da, to se zove Brainstorming i pouzdano daje dobre rezultate (a ova vrsta sinergije između urednika i čitatelja je samo framework)ReiKo je napisao/la:Grof je napisao/la:
Vidim, u samo pol sata toliko ideja... jako dobro, niti jedan autor imho skupa sa zajednicom nema ovakav tip komunikacije.
I zato ćemo mi uspjeti !
Vidiš, niti usporedbe kao teme nisu loše. Npr.
- Windows <-> Mac OS X <-> Linux - ali ne što je bolje i gore, to neka čitatelji sami po sebi prosude, nego različitosti! Tipa: u pristupu diskovima, u pristupu sistemu, nazivanje datoteka (.dll - .so)...
- Windows 7 <-> KDE <-> Mac OS X - različitosti u grafičkim okruženjima
- RedHat based <-> Debian based <-> Slackware based - koncepcijske različitosti
- GNOME <-> KDE - ne treba komentirati...