Sretan rođendan
Moderator/ica: Moderatori/ce
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Sretan rođendan
Oooo Markec, sada možeš legalno cugati u SAD-u
Sve najbolje! 
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- Markec
- Postovi: 3865
- Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
- Spol: M
- OS: neodlučan
- Lokacija: Croatia/Zagorje
Re: Sretan rođendan
Hvala vamadminivan je napisao/la:Oooo Markec, sada možeš legalno cugati u SAD-uSve najbolje!
- Tux Slave
- Postovi: 519
- Pridružen/a: 25 ožu 2008, 14:47
- Spol: M
- OS: Fedora 10 - KDE 4.2.x
- Lokacija: Nova Gradiska
- Kontakt:
Re: Sretan rođendan
Dabog pozivio jos peteroduplo. Happy Birthday. :')
Re: Sretan rođendan
Eto Markec...neka je i tebi sretno i beričetno!
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Sretan rođendan
Sve najbolje! Hppy Bday! 
- Markec
- Postovi: 3865
- Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
- Spol: M
- OS: neodlučan
- Lokacija: Croatia/Zagorje
Re: Sretan rođendan
Hvala vam opet ljudi, a i drago mi je da sada mogu cugati u americiSuko je napisao/la:Sve najbolje! Hppy Bday!
- Markec
- Postovi: 3865
- Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
- Spol: M
- OS: neodlučan
- Lokacija: Croatia/Zagorje
Re: Sretan rođendan
Sretan rođendan Mariot nadam se da čita na forumu