Sretan rođendan
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Sretan rođendan
Rijetkoj curi na ovom forumu Dragani čestitam 22. rođendan.... sve najbolje sa željama da budeš tu kod nas još aktivnija.
Nek ti Linux žilama teče...
Nek ti Linux žilama teče...
- Markec
- Postovi: 3865
- Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
- Spol: M
- OS: neodlučan
- Lokacija: Croatia/Zagorje
Re: Sretan rođendan
Sretan rođendanGrof je napisao/la:Rijetkoj curi na ovom forumu Dragani čestitam 22. rođendan.... sve najbolje sa željama da budeš tu kod nas još aktivnija.
Nek ti Linux žilama teče...
Re: Sretan rođendan
Markec je napisao/la:Sretan rođendanGrof je napisao/la:Rijetkoj curi na ovom forumu Dragani čestitam 22. rođendan.... sve najbolje sa željama da budeš tu kod nas još aktivnija.
Nek ti Linux žilama teče...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Sretan rođendan
Sve najbolje ti želim!!!

- kaiwan
- Postovi: 934
- Pridružen/a: 04 pro 2007, 21:59
- Spol: M
- OS: OpenSUSE 11.2, KDE 4.4.3
- Lokacija: jastrebarsko
Re: Sretan rođendan
SRETAN RODJENDAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Be the change you want to see in the world! Dalai Lama.