Isključivanje upisivanja keyring lozinke

Teme vezane za GNOME grafičko okruženje.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Odgovori
Avatar
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Isključivanje upisivanja keyring lozinke

Post Postao/la iv@n »

Ako postavite automatsko prijavljivanje na Desktop, bez potrebe za upisivanjem lozinke, ubrzo će vas dočekat Keyring menu, gdje naravno - traži da upištete lozinku kako bi se spojili na WiFi.

Ovo možete zaobići na način da; pokrenite aplikaciju 'seahorse', a pod lozinka ostavite prazno (blank).

Najbrži put do funkcionalnog desktopa, samo pripazite na sigurnost ;)

*radi na Ubuntuu, nisam siguran za ostale distribucije
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Odgovori