Re: čavrljanje
Postano: 28 tra 2013, 09:46
Uhvatiš 30 LTC-a mjesečno? Odlično 
Ja se borim sa Bitcoinima, 0.2 u 2 mjeseca (nije svakodnevni mining)
Ja se borim sa Bitcoinima, 0.2 u 2 mjeseca (nije svakodnevni mining)
Ma uhvatio sam samo 1 do sada (prebačen u moj wallet), tek sam počeo. Nego po kalkulatorima je ispadalo 30, trenutno ispada 25. Do kraja mjeseca, ako ovako nastavi, neće biti uopće isplativo vaditi LTC s običnim konfiguracijama. Međutim, ako mu poraste cijena, onda ok. Ovih dana se klati između 2.5 i 4.5 dolara, trenutno je na 4.1, ali to se mijenja svakih nekoliko minuta.blacx je napisao/la:Uhvatiš 30 LTC-a mjesečno? Odlično
Ja se borim sa Bitcoinima, 0.2 u 2 mjeseca (nije svakodnevni mining)
E to je prava stvardrone je napisao/la: ...
Trebali bismo skupiti lovu i naručiti onaj najmanji Butterfly od 5 GH pa dijeliti zaradu. Tako ne bi bilo previše štete u slučaju promašene investicije
Možda da napravimo zajednički pool? Iako, ovi butterfly će se isporučivat ijoš godinu dana prije nego dođemo na red, pa bi ja rađe možda na avalon skrenuo.drone je napisao/la:blacx je napisao/la:
Trebali bismo skupiti lovu i naručiti onaj najmanji Butterfly od 5 GH pa dijeliti zaradu. Tako ne bi bilo previše štete u slučaju promašene investicije
Možeš mijenjati u pravu lovu, a možeš kupovati i za BTC (Bitcoin) kod trgovina koje ga primaju (vani naravno, kod nas nisam vidio). BTC je već 5 godina tu i sve se više koristi u trgovini.Fugu je napisao/la:Gospodo, da li se iz toga na kraju izrodi kakva prava lova (ne mislim na količinu, već vrstu) ili ostaje na virtualnoj razini?
Nije mi baš najjasanije. Pratio sam vašu konverzaciju, a linkove sam samo započeo čitati, pa odustao.
Ima li tu kakvih piramidalnih elemenata ili "lanac sreće" stvari. Čiji su ti novčići kad ih se uz znanje i opremu relativno lako skupi. I otkuda?
Nažalost, uređaj koji koristi takvu tehnologiju da bi ograničavao korisnika nije fenomenalan nego je za veliki čekić i spalionicu otpada. Ne kažem da bi ti to sad trebao napraviti, daleko od togaSamo da dodam za TV. Je, Panasonic je. I bez obzira na to spomenuto ograničenje, fenomenalan uređaj. Trunku ispod Kuro serije po prikazu, a po ostalom i iznad, naravno jer je mlađi. I onaj osjećaj kad ste baš zadovoljni nekim gađetom.
Pa gdje ima za nabaviti Avalon, nije li prestala isporuka? I zar nije višestruko skuplji?shrike je napisao/la: Možda da napravimo zajednički pool? Iako, ovi butterfly će se isporučivat ijoš godinu dana prije nego dođemo na red, pa bi ja rađe možda na avalon skrenuo.
Pa da, ni meni nije gušt pratiti tečajeve i taktizirati s tim. Ako nije na struju, nije mi ni zanimljivoblacx je napisao/la:E to je prava stvardrone je napisao/la: ...
Trebali bismo skupiti lovu i naručiti onaj najmanji Butterfly od 5 GH pa dijeliti zaradu. Tako ne bi bilo previše štete u slučaju promašene investicije![]()
Ma da se imalo love pa kupiti BTC-ove prije 3-4 mjeseca kad je bio 10 $, i onda prodati sad za 120$ (ili prije 3 tjedna za 200$)...
Al' neka, gušt je "rudarit"