Stranica: 2/2.
Re: New Blood
Postano: 05 sij 2014, 14:13
Postao/la Cooleech
M!
Re: New Blood
Postano: 05 sij 2014, 21:36
Postao/la CaptainSodaPop
Hvala svima na dobrodošlicama!
Znam za software center, instalirao sam par aplikacija s njega.Al ono što me nervira je da za neke aplikacije nemaju najnovije verzije, a izašle su već...pa tu dolazi muka s terminalom.Svakako ću provjeriti wiki!
Re: New Blood
Postano: 05 sij 2014, 21:55
Postao/la bertone
Zanimljiv avatar

(usput, ti i cooleech jednako hodate

)
Kaj se tiče najnovijih verzija softvera, paa.. ne znam koliko ti je to bitno u životu

jer ćeš recimo najnovijom verzijom Libere Officea dobiti 0,3 sec brže dizanje programa, svo ostalo je običnim kućnim korisnicima više manje isto

Re: New Blood
Postano: 05 sij 2014, 22:07
Postao/la max360se
Welcome!
Re: New Blood
Postano: 06 sij 2014, 10:36
Postao/la Heisenberg
Re: New Blood
Postano: 06 sij 2014, 10:59
Postao/la Fugu
Dobrodošao!
(

za avatar)