Stranica: 2/2.

Re: New Blood

Postano: 05 sij 2014, 14:13
Postao/la Cooleech
M!

Re: New Blood

Postano: 05 sij 2014, 21:36
Postao/la CaptainSodaPop
Hvala svima na dobrodošlicama!

Znam za software center, instalirao sam par aplikacija s njega.Al ono što me nervira je da za neke aplikacije nemaju najnovije verzije, a izašle su već...pa tu dolazi muka s terminalom.Svakako ću provjeriti wiki!

Re: New Blood

Postano: 05 sij 2014, 21:55
Postao/la bertone
Zanimljiv avatar :thmb-up (usput, ti i cooleech jednako hodate :hihi )

Kaj se tiče najnovijih verzija softvera, paa.. ne znam koliko ti je to bitno u životu :hmm jer ćeš recimo najnovijom verzijom Libere Officea dobiti 0,3 sec brže dizanje programa, svo ostalo je običnim kućnim korisnicima više manje isto :zvizdi

Re: New Blood

Postano: 05 sij 2014, 22:07
Postao/la max360se
Welcome!

Re: New Blood

Postano: 06 sij 2014, 10:36
Postao/la Heisenberg
:welcome:

Re: New Blood

Postano: 06 sij 2014, 10:59
Postao/la Fugu
Dobrodošao!

( :hihi za avatar)