Stranica: 2/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 16:49
Postao/la shicy
čestitam! :thmb-up

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 17:00
Postao/la Cooleech
Hvala svima! I da ne ponavljam stalno, hvala svima i za buduće čestitke! :bleh :D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 17:03
Postao/la Suko
Cestitke na poslu!
I cestitam tvom gazdi sto je dobio tako dobrog zaposlenika! ;)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 17:14
Postao/la NoMaam
Čestitke na poslu. :thmbs-up

Pozz

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 17:27
Postao/la bertone
dupin je napisao/la:
Cooleech je napisao/la:Jao, koji propust za buduće generacije :place Nisam uspio ostavit trag u zadnjem postu.. :( Zavidim ti, dupin :pogled_dolje :hihi
:tjesenje
Jbg dupin.. kako ga gledaš, ja sam mislio da ćeš mu i pusu dati :lulz

Cooleech je napisao/la: P.S. Zaboravih napisat...
DOBIO SAM POSAO!!!! :hepihepi
Znači, pomogle su one racije jučer poslijepodne i noćas :zvizdi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 17:38
Postao/la Cooleech
Bertone je napisao/la:Znači, pomogle su one racije jučer poslijepodne i noćas :zvizdi
Da pomogle... :D
Thnx, pipl! :)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 17:55
Postao/la dupin
Cooleech je napisao/la:
DOBIO SAM POSAO!!!! :hepihepi
slika

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 19:26
Postao/la Abzeenth
Bravo, tata! :D :ljubav ::bravo
Sad ćemo biti bogati :hihi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 19:42
Postao/la shrike
Čestitamo coleeeech Eto, i sada nemam cugu ovdje da proslavimo to :D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 19:54
Postao/la gagiD
Cooleech je napisao/la: DOBIO SAM POSAO!!!! :hepihepi
Cestitam i ja :bravo