Stranica: 2/483.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 16:49
Postao/la shicy
čestitam!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 17:00
Postao/la Cooleech
Hvala svima! I da ne ponavljam stalno, hvala svima i za buduće čestitke!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 17:03
Postao/la Suko
Cestitke na poslu!
I cestitam tvom gazdi sto je dobio tako dobrog zaposlenika!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 17:14
Postao/la NoMaam
Čestitke na poslu.
Pozz
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 17:27
Postao/la bertone
Jbg dupin.. kako ga gledaš, ja sam mislio da ćeš mu i pusu dati
Cooleech je napisao/la:
P.S. Zaboravih napisat...
DOBIO SAM POSAO!!!!

Znači, pomogle su one racije jučer poslijepodne i noćas

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 17:38
Postao/la Cooleech
Bertone je napisao/la:Znači, pomogle su one racije jučer poslijepodne i noćas

Da pomogle...

Thnx, pipl!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 17:55
Postao/la dupin
Cooleech je napisao/la:
DOBIO SAM POSAO!!!!


Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 19:26
Postao/la Abzeenth
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 19:42
Postao/la shrike
Čestitamo coleeeech Eto, i sada nemam cugu ovdje da proslavimo to

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 19:54
Postao/la gagiD
Cooleech je napisao/la:
DOBIO SAM POSAO!!!!

Cestitam i ja
