Re: Matlab
Postano: 15 lip 2014, 09:43
Gdje je zapelo? Uredno instalirao, bez problema! Mountaš iso (možeš i u GUI-u), otvoriš Terminal (Ctrl+Alt+T)
odeš u taj mountani ISO te pokreneš naredbu "sudo ./install" i dalje te vodi sam (unos serijskog broja, lokacija licence, izbor opcija za instlaciju...). Nakon toga instaliraš iz software center-a podršku za integraciju Matlab-a u Unity i deri miško! Jedino je šteta što pod svim unixoidima nemožeš koristiti određene grafičke akceleracije (available only in windows, god damn ms$!!!), a "prelijeni" su da naprave zasebni OpenGL, no, možda se i to promijeni. Eto. To bi bilo to!
odeš u taj mountani ISO te pokreneš naredbu "sudo ./install" i dalje te vodi sam (unos serijskog broja, lokacija licence, izbor opcija za instlaciju...). Nakon toga instaliraš iz software center-a podršku za integraciju Matlab-a u Unity i deri miško! Jedino je šteta što pod svim unixoidima nemožeš koristiti određene grafičke akceleracije (available only in windows, god damn ms$!!!), a "prelijeni" su da naprave zasebni OpenGL, no, možda se i to promijeni. Eto. To bi bilo to!