Prema ovome, Ryzen dobro radi (na Gentoou
https://wiki.gentoo.org/wiki/Ryzen
https://www.youtube.com/watch?v=LDKJxIqJE-I
Moderator/ica: Moderatori/ce
Ja sam morao ubaciti jedan kernelov parametar u grub "linux" liniju da bi radeon power management proradio: radeon.dpm=1exithus lethalis je napisao/la:Radeon... ...dapače isto se baterija prazni a distre su sporije osjetno od novijih..naravno mene najviše muči baterija i pored toga što deselektiram startup programe,smanjim svjetlinu zaslona..ne znam što još trebam..