Stranica: 2/4.
Re: Godinu dana portala
Postano: 28 stu 2008, 12:46
Postao/la Gruvy
Čestitke za rođendan i još puno godina uspješnog rada!
Re: Godinu dana portala
Postano: 03 pro 2008, 11:08
Postao/la hondo
moje čestitke... a iz iskustva znam da je prva godina najteža....
ako se u tom vremenu stvori neka baza čitatelja i tipkača na forumu onda je dalje sve lakše. A kako vidim ovaj portal živi.
treba samo stalno ulagati, održavati, mjenjati dizajn... i kada ljudi vide da se tu stalno nešto događa posjeta neće nedostajati.
Re: Godinu dana portala
Postano: 03 pro 2008, 11:42
Postao/la Gigolo
hondo je napisao/la:moje čestitke... a iz iskustva znam da je prva godina najteža....
ako se u tom vremenu stvori neka baza čitatelja i tipkača na forumu onda je dalje sve lakše. A kako vidim ovaj portal živi.
treba samo stalno ulagati, održavati, mjenjati dizajn... i kada ljudi vide da se tu stalno nešto događa posjeta neće nedostajati.
Slažem se u svemu osim mjenjanja dizajna. Čemu to?
Re: Godinu dana portala
Postano: 03 pro 2008, 13:40
Postao/la iugrina
cestitam i ja :aplauz:
nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
Re: Godinu dana portala
Postano: 04 pro 2008, 22:38
Postao/la 4ndY
iugrina je napisao/la:cestitam i ja :aplauz:
nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
Why?
ontopic: sretan rodjedan i samo tako dalje

Re: Godinu dana portala
Postano: 05 pro 2008, 00:25
Postao/la hondo
dizajn je povremeno potrebno promjeniti kako bi se poboljšao rad na webu....
primjer. pustiš u rad novi web i pratiš nekh 6-7 mjeseci što i kako ljudi klikaju.. onda vidiš nedostatke, propuste i manjkavosti... i to onda ukomponiraš u novi izgled.. pa ga pustiš naokon godine ili godine ipo... tako web neće postati dosadan stalno se nešto novo vidi i može istraživati.
zašto auto industrija svako par godina pusti novi model auta van??
recimo ono što nethr radi je totalno out.imaju dizajn isti već 10 godina.. em su već svima dosadili em taj web više nije po nikakvim standardima ni tehnološki ni vizualno.
P.S.
da baš ne budem do kraja off topic super je ideja o poklonima... iako nisam dobio veseli me što ima i toga....
i nadam se da će uskoro biti i neki date forumaša.. ukoliko već nije bio....
trebalo se nešto organizirati na godišnjicu.... bilo je idealno vrijeme.
Re: Godinu dana portala
Postano: 05 pro 2008, 10:01
Postao/la iugrina
4ndY je napisao/la:iugrina je napisao/la:cestitam i ja :aplauz:
nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
Why?
ontopic: sretan rodjedan i samo tako dalje

a zasto se inace stavlja SSL? pa da ne saljem plain text sifru okolo! mozda zato.
Re: Godinu dana portala
Postano: 05 pro 2008, 16:39
Postao/la 4ndY
iugrina je napisao/la:4ndY je napisao/la:iugrina je napisao/la:cestitam i ja :aplauz:
nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
Why?
ontopic: sretan rodjedan i samo tako dalje

a zasto se inace stavlja SSL? pa da ne saljem plain text sifru okolo! mozda zato.
Hehehe, sad si se upravo odo da ti je sifra za ovaj forum ista kao i za fejsbuk i za spajanje na internet providera i za root...
No šala na stranu, objektivno gledano, koliko foruma na netu ima SSL? A isti može prouzročit nekompatibilnost kod nekih korisnika (oni s browserima iz PreHistorica

)
Re: Godinu dana portala
Postano: 05 pro 2008, 20:31
Postao/la iugrina
to sto mnogo foruma nema SSL nije moja briga ako ja nisam dio njih.
steta je da mi, kao nekakvi racunarci kojima nije problem sloziti self-signed
certifikat i osobe koje su upoznate s problemima cistog httpa, nemamo SSL
a sto se tice moje sifre, da! po forumima i koristim uglavnom jednu

Re: Godinu dana portala
Postano: 05 pro 2008, 21:02
Postao/la zole052
iugrina je napisao/la:cestitam i ja :aplauz:
nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
moze objasnjenje sto je to za nas neznalice...
