Stranica: 2/2.

Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

Postano: 26 vel 2009, 22:19
Postao/la 4ndY
Ballmer kaže: "naš najopakiji konkurent... koji ima odličan proizvod i jako dobru cijenu... su piratski Windowsi". rofl

Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

Postano: 26 vel 2009, 22:27
Postao/la DoDo
fritz62s je napisao/la:Pa i nije, nije Windows jedini Microsoftov proizvod, samo je najvazniji.
Jok! M$ je potvrdio da mu je najvažniji proizvod Office. Na njemu imaju najveću zaradu.
Archon je napisao/la:Trenutna recesija ne brine previse vecinu windows korisnika jer ruku na srce... nabaviti taj operativni je u rangu Linuxa, skines s neta i peri.
Iz osobnog iskustva znam da je potrebno puno vremena i energije za "preobracivanje" windows korisnika i na kraju najveca nagrada je... zadovoljstvo tih ljudi.
Ljudi jednostavno ne vide razlog da prelaze s windowsa kojeg nisu nikad platili i kojeg vrte vec godinama... ali kad se spomene da Linux odoljeva virusima, crvima... vidi se doza znatizelje u njihovim ocima... i onda su moji :mrgreen:
E zato ja podržavam WGA :mrgreen: