@ Beler
Ja niti u kojem trenutku nisam smatrao da me napadaš!! Ne priatelju, zašto misliš da sam to shvatio kao napad? Ja sam ti samo htio reći koji je bio cilj.
Ajmo riješiti prvo PCChip :
PCChip je možda "prije par godina" imao nešto više Open Source sadržaja, no danas je to mizerija i jad. Važno je što postoji danas i što je trenutačno a što je bilo prije... prohujlao s vihorom
Znam, važno ti je da se to ne dogodi s VIDIjem isto. No neće. Zašto ? Zato jer feedback koji smo dosad dobili premašuje sve očekivano znači, ne da smo dobili pohvala i pohvala, nego sugestija baš kao što su i tvoje što će nam pomoći da bolje istančamo rubriku.
Što se tiče recenziranja -
Da no nešto si zaboravio !! : Ne koriste svi Linux i ne barataju svi Linux "slegnom" kao mi ovdje. Stoga je problem u sljedećem i ja predlažem sljedeće :
- Recenziju treba napisati 50% informativno kao što je dosad
- 50% Zašto izabrati i prednost naspram ostalih sustava (bili oni Linux ili neki drugi).
Naime, problem je granica koja je postojana između korisnika koji neznaju puno o Linuxu i otvorenim sustavima općenito i onim "veteranima" i starim znalcima kojima će tekst biti dosadan.
Kao što sam rekao, rubrika je mlada, još se sve uigrava... inače, nažalost moj primat je da budem objektivan a zatim sve ostalo.
To nije odluka samo mene, nego u suštini to i tako treba biti.
Ja moram donjesti jedan objektivni sažetak nekog otvorenog sustava, no to ne znači da nemogu recimo u tekstu integrirati zašto bi bilo dobro switchati?
Nadam se da me razumiješ i nadam se da se slažeš da je najbolje uzeti najbolje iz oba svijeta pisanja? Zar ne ?
Samo naprijed! Ti piši svoja mišljenja, ja to sve pratim i slušam i možeš biti 100% siguran da ću ih uvažiti.
Zato ajmo održati ovo sve na priateljsko-raspoloženoj razini i da se lijepo svi čitamo i uživamo što je više moguće o Open Sourceu.
@ Grof, nitko se nije isporječkao, dapače ovo je konstruktivno.
Open Source jedino može živjeti u ovom časopis kvalitetno ako svakodnevno ovako pričamo i izmjenjujemo mišljenja!
Zar ne?
Jako dobri prijedlozi.
Idu i moj plan i program za ovu godinu kao i sve što si mi dosad naveo.
Idemo ljudi samo šibajte prijedloge. Nitko se ne "riječka" sve 5 sve OK.
@ all
Niste mi rekli što mislite o intervju s Jimom Zemlinom i Klausom Knopperom.
Jel vam se to sviđa?
Što kažete na moj plan recenzije BackTracka ?? Inače sam veliki security freak i sve vezano uz takve distribucije koje su više specijalizirane za jednu primjenu su mu apsolutni guštevi 
P.S.
Sorry što pišem ovako "nepregledno" no imam puno posla, a jedan od njih je i recenzija MEPIS-a
