user friendly software installer

Diskusije usko vezane uz SUSE i openSUSE distribucije.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
stefan
Moderator
Postovi: 4366
Pridružen/a: 28 sij 2009, 18:46
Spol: M
OS: openSUSE Leap KDE

Re: user friendly software installer

Post Postao/la stefan »

Imas "one click install".
Preko web browser trazis i skines instalaciju.
Mozda ti je to zgodnije.
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
Avatar
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Re: user friendly software installer

Post Postao/la iv@n »

Pogledaj i našu download kolekciju, ima preko 200 aplikacija...

http://www.linuxzasve.com/download
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
HrvojeKC
Postovi: 42
Pridružen/a: 02 vel 2010, 06:59
Spol: M
OS: openSuSE 11.2, OSX, Win
Lokacija: Koprivnica

Re: user friendly software installer

Post Postao/la HrvojeKC »

hvala iv@n, tak nekaj mi je trebalo :)

i trebal sam to sam naći, a ne gnjavit po forumu :)
Avatar
kvaju
Postovi: 651
Pridružen/a: 16 svi 2008, 13:58
Spol: M
OS: w10/ Linux Mint 19.3 Cinn
Lokacija: Mostar

Re: user friendly software installer

Post Postao/la kvaju »

Dropbox reg. se i dobivaš 2GB odmah, a +250MB dobivamo i ti i ja ako se regaš preko ovog linka
How to

LastFM grupa LINUXZASVE join us
Avatar
pingu
Postovi: 1481
Pridružen/a: 07 kol 2009, 10:38

Re: user friendly software installer

Post Postao/la pingu »

kvaju je napisao/la:probaj http://www.gnomefiles.org/
Koristi openSUSE, velika vjerovatnost da koristi KDE. :)
Avatar
stefan
Moderator
Postovi: 4366
Pridružen/a: 28 sij 2009, 18:46
Spol: M
OS: openSUSE Leap KDE

Re: user friendly software installer

Post Postao/la stefan »

pingu je napisao/la:
kvaju je napisao/la:probaj http://www.gnomefiles.org/
Koristi openSUSE, velika vjerovatnost da koristi KDE. :)
Da, i ja bi to pretpostavio
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
Avatar
HrvojeKC
Postovi: 42
Pridružen/a: 02 vel 2010, 06:59
Spol: M
OS: openSuSE 11.2, OSX, Win
Lokacija: Koprivnica

Re: user friendly software installer

Post Postao/la HrvojeKC »

:) pretpostavke su vam krive. OpenSuSE 11.2 sa Gnome desktopom, malo sam se igrao s KDE ali mi se Gnome više sviđa. I hvala svima na linkovima za SW, moram ulovit nešto vremena pa to pregledat da izinstaliram i nekaj korisno na komp ;)
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: user friendly software installer

Post Postao/la Grof »

HrvojeKC je napisao/la::) pretpostavke su vam krive. OpenSuSE 11.2 sa Gnome desktopom, malo sam se igrao s KDE ali mi se Gnome više sviđa. I hvala svima na linkovima za SW, moram ulovit nešto vremena pa to pregledat da izinstaliram i nekaj korisno na komp ;)
Malo je šteta ne koristiti KDE na OpenSusetu ;)
Avatar
HrvojeKC
Postovi: 42
Pridružen/a: 02 vel 2010, 06:59
Spol: M
OS: openSuSE 11.2, OSX, Win
Lokacija: Koprivnica

Re: user friendly software installer

Post Postao/la HrvojeKC »

Grof je napisao/la:Malo je šteta ne koristiti KDE na OpenSusetu ;)
Kak to misliš i zakaj? Se to da naknadno promjeniti?
Avatar
pingu
Postovi: 1481
Pridružen/a: 07 kol 2009, 10:38

Re: user friendly software installer

Post Postao/la pingu »

HrvojeKC je napisao/la:
Grof je napisao/la:Malo je šteta ne koristiti KDE na OpenSusetu ;)
Kak to misliš i zakaj? Se to da naknadno promjeniti?
Zato jer je openSUSE oduvijek bila KDE-centrićna distribucija, i ima dosta KDE developera koji koriste openSUSE. Vezano uz to, openSUSE ima najbolje ispolirani KDE.
GNOME je katastrofa na openSUSE, ne čini mi se konzistentan i dorađen kao recimo Ubuntu, čak i Mandriva koja je isto više KDE-centrićna.

Usporedi Mint sa openSUSE GNOME-om, koji je najbliži tom layoutu, vidjet češ razliku.

Usput, openSUSE je dobra developer platforma, pogotovo za one koji misle programirati u mono-u. :mrgreen:
Odgovori