Stranica: 2/2.
Re: Link na početnu stranicu 2. dio
Postano: 14 lip 2008, 20:36
Postao/la tuxi
Da. Sad je sve kako treba

Re: Link na početnu stranicu 2. dio
Postano: 15 lip 2008, 20:18
Postao/la DoDo
Kad smo već kod želja, može li netko onda u banner staviti link na nepročitane postove, tako da ne moramo svaki put otvarati početnu stranicu pa onda klikat na "Novi postovi"?
Re: Link na početnu stranicu 2. dio
Postano: 15 lip 2008, 20:44
Postao/la fridrik
Odlično !
Sad je puno elegantnije biti na ovim stranicama ...
Re: Link na početnu stranicu 2. dio
Postano: 15 lip 2008, 21:22
Postao/la tuxi
DoDo je napisao/la:Kad smo već kod želja, može li netko onda u banner staviti link na nepročitane postove, tako da ne moramo svaki put otvarati početnu stranicu pa onda klikat na "Novi postovi"?
Dobra ideja, meni se dopada. Onda pitanje za admine, može se nekak to riješit?
Re: Link na početnu stranicu 2. dio
Postano: 16 lip 2008, 16:51
Postao/la Sokac
može se staviti i budem ako ne danas, sutra
Re: Link na početnu stranicu 2. dio
Postano: 16 lip 2008, 17:53
Postao/la tuxi
Okej, biće super to.