Stranica: 2/2.

Re: Računalo male potrošnje

Postano: 15 ruj 2011, 17:30
Postao/la Cooleech
Osobno koristim PIII sa Ubuntuom 10.04.3. Hladnjak procesora (550 MHz) je pasivni, HDD je CF 16GB sa adapterom (kupljeno preko e-bay-a), MB je Compaq kao i kućište, napajanje je Mitac 250W, 17" LG CRT. Tiho i dovoljno jako za osnovni rad. Nemam pojma koliko troši, ali radi skoro pa non-stop, a struju platim oko 90 kn! Još i klimu povremeno upalim!!! :)

Re: Računalo male potrošnje

Postano: 15 ruj 2011, 18:54
Postao/la fakin
kako preveliki račun?

ako troši 140 W, mjesečno potroši struje za manje od 100 kn.

Re: Računalo male potrošnje

Postano: 15 ruj 2011, 19:14
Postao/la drone
Ma to je previše potrošnje za ove stvari, kojih 140W!? :)

Re: Računalo male potrošnje

Postano: 15 ruj 2011, 22:36
Postao/la linux_n00b
Da, nije 140W, ali zato je 90W, izmjereno.
Ma nije stvar u tome, nego čisto mi je neugodno ostavit stari PC na lokaciji bez kontrole (tu nitko ne živi). Može se dogodit bilo šta.

Kupujem Alix 1d.

Hvala svima !