Stranica: 11/37.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 25 vel 2009, 13:52
Postao/la Grof
tartaglia je napisao/la:Evo moje 3 test snimke, ubuntu 8.04 + istanbul + nvidia

cijeli deskop + compiz
nautilus bez compiza
klajnova boca u Mathematici, sve ću radit samo da ne učim rofl
Odlično!

Pokušaj napraviti nešto konkretnog materijala što bi bilo korisno na Wikiju ;)

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 25 vel 2009, 13:56
Postao/la tartaglia
Imam još jedan ispit, kad (ako) to zgotovim ona ću napisat par riječi o nekom matematičkom softwareu.
npr. R

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 25 vel 2009, 14:04
Postao/la Grof
tartaglia je napisao/la:Imam još jedan ispit, kad (ako) to zgotovim ona ću napisat par riječi o nekom matematičkom softwareu.
npr. R
Bilo bi mudrije raditi neke stvari za početnike ;)

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 25 vel 2009, 14:33
Postao/la Grof
Prije stvaranja bilo kakvog materijala, moramo sve snimati u HD formatu, jer se u protivnom ne vidi ništa sa ekrana od teksta.

Trenutno sam u proučavanju kako to učiniti.

AviDemux tu treba odigrati ulogu izgleda

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 25 vel 2009, 16:40
Postao/la 4ndY
Kad radimo screencastove, ali i screenshotove za pomoć u pojedinoj distri bilo bi dobro da se radi u "defaultnoj" okolini. Barem to nije teško napraviti:

Kod: Označi sve

adduser > passwd > switch user

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 25 vel 2009, 23:08
Postao/la Grof
Evo malo HD probe

http://www.youtube.com/watch?v=hOXh69d7xdk

kad krene video dolje desno ispod videa imate watch in HD, pa to kliknite...

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 26 vel 2009, 10:32
Postao/la tuxi
Jedan prijedlog, ovdje fali k3b, mislim da je premocan alat i zasluzio je biti tamo.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 26 vel 2009, 10:34
Postao/la iv@n
tuxi je napisao/la:Jedan prijedlog, ovdje fali k3b, mislim da je premocan alat i zasluzio je biti tamo.
Pa što čekaš? szbunjen sdobar

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 26 vel 2009, 10:40
Postao/la tuxi
Pivo! hehe :mrgreen: evo sad cu se prijaviti pa napraviti :P

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 26 vel 2009, 10:44
Postao/la Grof
tuxi je napisao/la:Pivo! hehe :mrgreen: evo sad cu se prijaviti pa napraviti :P

Tako treba! Kreativnost se traži! To i je bit otvorene zajednice ;) podijeli svoju kreativnost sa drugima na način na koji najbolje znaš) (sad će me 4ndY sigurno add/edit :D )