Stranica: 1001/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 20:57
Postao/la Suko
I nadasve čestitke našem nadahnutom vizionaru Shrikeu koji je imao viziju pokrenuti ovu temu u doba kada smo svi smatrali da je offtopic trenutni hir i da nema nikakve budućnosti!
Shrike, ti si bio u pravu! ::bravo ::bravo ::bravo

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 21:12
Postao/la shicy
Vidoviti Mil...Shrike :D

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 21:26
Postao/la iweb
Vizionar! Ja mu biografiju pisem :D

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 21:28
Postao/la shicy
ja san već naručia cimenat za spomenik :lulz

Re: čavrljanje

Postano: 02 srp 2013, 09:33
Postao/la domi
Shicy je napisao/la:ja san već naručia cimenat za spomenik :lulz
A ja ću kovanu ogradu oko njega napravit da ljudi ne curaju po njemu :-D

Re: čavrljanje

Postano: 02 srp 2013, 09:41
Postao/la Cooleech
A ja pripremam knjigu s 1000 listova za offtopic posjetitelja njegovog spomenika. :bleh

Re: čavrljanje

Postano: 02 srp 2013, 10:06
Postao/la shrike
Bilo je teško u tim divljim danima, te bih ovime putem htio zahvaliti mami i tati, prijateljima, urednicima ovog portala i foruma, te nadasve članovima LZS-a bez čijeg mukotrpnog truda ovo sam zasigurno ne bih uspio! Vaš rad se i sada očituje meta-čavrljanjem - čavrljamo o čavrljanju! Ovi epohalni uspjesi će postati besmrtni kada iziđe block-buster film u režiji ponajboljih Holivudskih glumaca i režisera :O

Nego, danas se dogodilo nešto gotovo pa paranormalno! Imao sam termin kod zubara u 10:30 i došao na red u 10:35 tog istog dana. Već sam se oboružao sa knjigom i 5 epizoda originalne "the addams family" na mobitelu, a kada ono sustav čak i radi!

Re: čavrljanje

Postano: 02 srp 2013, 12:19
Postao/la zagortenay
Hey hey hey.........1001 stranica! :navija

Re: čavrljanje

Postano: 02 srp 2013, 12:19
Postao/la zagortenay
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee skočio na 1002 fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Re: čavrljanje

Postano: 02 srp 2013, 13:13
Postao/la nicky
Eto, stavljen ti je post na 1001 stranicu :)

Sad ste natukli 4 strane offtopica samo o temi čavrljanje i broju postova i strana :D

Kamo sreće da tu energiju ulažete u pisanje wiki.open.hr stranica :bleh

Ma znam da zvučim grozno, ali se samo šalim :thmbs-up Ova tema i je za takve stvari, uživajte u offtopicu i čavrljanju