Stranica: 1161/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 27 stu 2013, 12:28
Postao/la Cooleech
Ispričavam se svim sudionicima jučerašnjeg IRC-anja koji su "nastradali" u sinoćnjoj spački. Malo sam pretjerao. :(

Re: čavrljanje

Postano: 27 stu 2013, 12:40
Postao/la zole052
Cooleech je napisao/la:Ispričavam se svim sudionicima jučerašnjeg IRC-anja koji su "nastradali" u sinoćnjoj spački. Malo sam pretjerao. :(
al si se napio pa radio gluposti :)

zato je mene netko izbacio iz kanala... mislim stvarno :hihi

Re: čavrljanje

Postano: 27 stu 2013, 12:51
Postao/la nicky
I ja se ispričavam svim sudionicima jučerašnjeg IRC-a koji su sinoć "nastradali".

Re: čavrljanje

Postano: 27 stu 2013, 13:01
Postao/la zole052
nicky je napisao/la:I ja se ispričavam svim sudionicima jučerašnjeg IRC-a koji su sinoć "nastradali".
i ti si pila :mrgreen:

Re: čavrljanje

Postano: 27 stu 2013, 14:30
Postao/la mist
Što se zbilo? Nema me jednu večer i već spačke radite!

Re: čavrljanje

Postano: 27 stu 2013, 14:37
Postao/la calisto053
mist je napisao/la:Što se zbilo? Nema me jednu večer i već spačke radite!
:hihi


Re: čavrljanje

Postano: 27 stu 2013, 15:33
Postao/la Vl@do
@nicky & Cooleech, što se mene tiče, nema potrebe ispričavati se. Više toga dobroga ste napravili, tako da se ovaj mali nestašluk može oprostiti. Inače chatanje ne smatram nekim ozbiljnim poslom, više mi je to kao opušteno i neobavezno druženje, pa stoga.... ne se sekirati. Ponavljam: ovo je moje mišljenje.

Re: čavrljanje

Postano: 27 stu 2013, 17:14
Postao/la Cooleech
Hvala, Vlado! :) Ipak, moramo biti malo profesionalniji. ;)

Re: čavrljanje

Postano: 29 stu 2013, 10:27
Postao/la mist
:lulz :lulz :lulz :lulz :lulz :lulz :lulz :lulz :lulz

a ne smijem javno reći čemu se smijem

:lulz :lulz :lulz :lulz :lulz :lulz :lulz :lulz :lulz

Re: čavrljanje

Postano: 29 stu 2013, 10:31
Postao/la shicy
šta nam onda vadiš mast? :bleh