Stranica: 1164/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 02 pro 2013, 22:26
Postao/la Cooleech
Slamd64, ako si joj rekao da je voliš, a ona se povukla, nemaš šta više tražit. Gibaj dalje. Next question. :hihi

Re: čavrljanje

Postano: 02 pro 2013, 22:48
Postao/la Slamd64
Rijesen onda slucaj
Vlado slazem se i sa tobom ali ipak cu se povuci na duze vrijeme a oko baciti na druge osobe vrijedne paznje.
Hvala jos jednom.

Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk

Re: čavrljanje

Postano: 02 pro 2013, 23:02
Postao/la PunkBastard
Ma samo si krivo pristupio, standardno nerdovski, sa zadaćama i to, izvedi je jednom van na piće kako to ide već koncert, slušaona, oboje malo popijete, dobro se provedete, pa vidi na čemu si. Ako baš moraš moliti recimo to tako da ide van s tobom onda je kasno vjerojatno.

Re: čavrljanje

Postano: 02 pro 2013, 23:16
Postao/la bertone
Vl@do je napisao/la:@Slamd64, nikako ne odustati. Barem pokušati točno definirati problem. Svakako pitaj curu u čemu je problem, tako ćeš barem znati na čemu si.
Ja ne bih odustajao. Isto tako ne bi me to spriječilo da "lovim" dalje.
Evo, što se dogodi kad Ubuntaš instalira Arch.. nema odustajanja dok ne definiraš i riješiš problem, a za to vrijeme drugim okom već škica Gentoo :lol:

Slam.. kako si ti već na Gentoou, kani se ti lijepo njega i biti će više vremena za cure :)

Re: čavrljanje

Postano: 03 pro 2013, 08:37
Postao/la Vl@do
slika

Koja je ovo abeceda? Zar ne bi trebalo biti upravo obrnuto?

Re: čavrljanje

Postano: 03 pro 2013, 09:07
Postao/la nicky
Pa kak ste krenuli sa deinstalacijama ubuntua, uskoro budemo morali mjenjat redosljed :hihi

Re: čavrljanje

Postano: 03 pro 2013, 09:13
Postao/la calisto053
Vl@do je napisao/la:Koja je ovo abeceda? Zar ne bi trebalo biti upravo obrnuto?
Slažem se, to nije ok :ne-ne
Sve to treba organizirat drugačije: poredat distre prema popularnosti i stabilnosti i još koječemu :hmm :kava
Neke trebaju ostali na vrhu, a neke napredovati. Neke će pasti, a neke i ostati na dnu... :zvizdi :zamisljen

Re: čavrljanje

Postano: 03 pro 2013, 09:20
Postao/la bertone
Meni je redoslijed čist OK :zen

Re: čavrljanje

Postano: 03 pro 2013, 09:52
Postao/la nicky
Vl@do je napisao/la:Koja je ovo abeceda? Zar ne bi trebalo biti upravo obrnuto?
To nije abeceda, to je abacada :lulz

Re: čavrljanje

Postano: 03 pro 2013, 10:03
Postao/la bertone
LOL-čina :bleh