Stranica: 1165/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 03 pro 2013, 10:24
Postao/la Vl@do
Pa mislim, ArchLinux po svemu zaslužuje prvo mjesto.

Re: čavrljanje

Postano: 03 pro 2013, 10:28
Postao/la bertone
Vl@do je napisao/la:Pa mislim, ArchLinux po svemu zaslužuje prvo mjesto.
ofkors .. :mrgreen:

Re: Odg: čavrljanje

Postano: 03 pro 2013, 14:41
Postao/la calisto053
Vl@do je vrlo povodljiv za trendovima... :mrgreen:

Re: čavrljanje

Postano: 03 pro 2013, 18:48
Postao/la PunkBastard

Re: čavrljanje

Postano: 03 pro 2013, 21:38
Postao/la max360se
Vl@do avatar ti je super :D

Re: čavrljanje

Postano: 04 pro 2013, 08:38
Postao/la mist
Kviz ima grešku, Datina kćer se nije zvala Lol nego Lal :)

Re: čavrljanje

Postano: 04 pro 2013, 11:47
Postao/la PunkBastard
mist je napisao/la:Kviz ima grešku, Datina kćer se nije zvala Lol nego Lal :)
To mi je užasno išlo na živce kada sam pročitao tamo, nisam vidio nigdje kako se piše to ime a znam da se zvala Lal, i onda kada sam to vidio baš sam išao googlat da vidim jel se to stvarno pisalo "Lol" i ispalo je da je greška u kvizu. Mislim da ima još jedna greška ali se ne sjećam što je bilo.

Re: čavrljanje

Postano: 04 pro 2013, 12:01
Postao/la Abzeenth
Meni cijeli taj sajt s kvizovima izgleda kao jedna velika greška :hihi

Re: čavrljanje

Postano: 04 pro 2013, 13:41
Postao/la PunkBastard
Našao sam ga preko g+, kada sam otvorio vidio sam da je neki specijalan, po nekima od ponuđenih odgovora ali ajd riješio sam,ipak je Star Trek kviz.

Re: čavrljanje

Postano: 07 pro 2013, 11:58
Postao/la stefan
Konačno sam sve mašine prebacio na 13.1!
Osim problema (ja kriv) sa UEFI-em nema nikakvih poteškoća!
Čak ni Nvidia nije problem, čega sam se najviše bojao..