Stranica: 1166/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 09 pro 2013, 23:26
Postao/la 73US
Naletio sam na nešto zanimljivo http://www.kingoapp.com/index.htm win app za rootanje još nisam isprobao al vidim da podržava dosta htc modela a snjima je najgore.

Re: čavrljanje

Postano: 11 pro 2013, 10:31
Postao/la mist
Mišljah da sam vidjela sve kad je jedan dostavljač napisao "u TAR-u". (Tar je selo u Istri, a ne Tehnička automatizacija rada).

Danas je došlo: "pojačati narudžbu kupci od Kvasac-a".
:lulz :lulz :lulz :lulz :lulz
Koji je ovo jezik? Jesu ti ljudi završili osnovnu školu? Zaboga, otkalem vade te konstrukcije???

Re: čavrljanje

Postano: 11 pro 2013, 10:50
Postao/la shicy

Re: čavrljanje

Postano: 11 pro 2013, 11:00
Postao/la Cooleech
Shicy je napisao/la:je*em sunce glupo :udri_glavom
A da i mi (SOK) od njih zatražimo bespovratna sredstva u iznosu od barem 50 000 kn na ime zastarjele opreme i računala? :hihi
Ne se čudit. Ta, u Hrvatskoj smo. ;)

Re: čavrljanje

Postano: 12 pro 2013, 01:06
Postao/la plavi08
Pozdrav ekipa,

Ne postam, al zato redovito čitam i proučavam. Pa sam si napravio dark skin (izmijenio CSS preko stylisha) kako bih ugodnije čitao u noćne sate.

Ako nekog zanima neka kaže pa ću podjeliti sa svima ;)

Re: čavrljanje

Postano: 12 pro 2013, 02:43
Postao/la shrike
I onda se čudimo referendumima.

Re: čavrljanje

Postano: 12 pro 2013, 15:19
Postao/la Medojedni jazavac
plavi08 je napisao/la:Pozdrav ekipa,

Ne postam, al zato redovito čitam i proučavam. Pa sam si napravio dark skin (izmijenio CSS preko stylisha) kako bih ugodnije čitao u noćne sate.

Ako nekog zanima neka kaže pa ću podjeliti sa svima ;)
Samo ljepi!

Re: čavrljanje

Postano: 12 pro 2013, 15:52
Postao/la zole052
slika
na gog-u...

Re: čavrljanje

Postano: 12 pro 2013, 18:44
Postao/la Medojedni jazavac
Nice, thx na obavjesti

Re: čavrljanje

Postano: 13 pro 2013, 13:35
Postao/la max360se
Hvala zole