Stranica: 1166/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 09 pro 2013, 23:26
Postao/la 73US
Naletio sam na nešto zanimljivo
http://www.kingoapp.com/index.htm win app za rootanje još nisam isprobao al vidim da podržava dosta htc modela a snjima je najgore.
Re: čavrljanje
Postano: 11 pro 2013, 10:31
Postao/la mist
Re: čavrljanje
Postano: 11 pro 2013, 10:50
Postao/la shicy
Re: čavrljanje
Postano: 11 pro 2013, 11:00
Postao/la Cooleech
A da i mi (SOK) od njih zatražimo bespovratna sredstva u iznosu od barem 50 000 kn na ime zastarjele opreme i računala?

Ne se čudit. Ta, u Hrvatskoj smo.

Re: čavrljanje
Postano: 12 pro 2013, 01:06
Postao/la plavi08
Pozdrav ekipa,
Ne postam, al zato redovito čitam i proučavam. Pa sam si napravio dark skin (izmijenio CSS preko stylisha) kako bih ugodnije čitao u noćne sate.
Ako nekog zanima neka kaže pa ću podjeliti sa svima

Re: čavrljanje
Postano: 12 pro 2013, 02:43
Postao/la shrike
I onda se čudimo referendumima.
Re: čavrljanje
Postano: 12 pro 2013, 15:19
Postao/la Medojedni jazavac
plavi08 je napisao/la:Pozdrav ekipa,
Ne postam, al zato redovito čitam i proučavam. Pa sam si napravio dark skin (izmijenio CSS preko stylisha) kako bih ugodnije čitao u noćne sate.
Ako nekog zanima neka kaže pa ću podjeliti sa svima

Samo ljepi!
Re: čavrljanje
Postano: 12 pro 2013, 15:52
Postao/la zole052

na gog-u...
Re: čavrljanje
Postano: 12 pro 2013, 18:44
Postao/la Medojedni jazavac
Nice, thx na obavjesti
Re: čavrljanje
Postano: 13 pro 2013, 13:35
Postao/la max360se
Hvala zole