Stranica: 1169/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 17 pro 2013, 21:24
Postao/la audiosl4ve
pozdrav ekipa :D

Re: čavrljanje

Postano: 17 pro 2013, 22:13
Postao/la bertone
audiosl4ve je napisao/la:pozdrav ekipa :D
pozdrav i tebi..

ako si za čavrljanje, navrati na IRC.. ako ne znaš kako za početak najlakše iz web sučlja, odi samo na dno stranice i imaš link na IRC ;)

Re: čavrljanje

Postano: 18 pro 2013, 18:11
Postao/la Vl@do
Jednu rezanu molim dok cekam izaslanstvo LzS-a iz inozemstva.

Re: čavrljanje

Postano: 18 pro 2013, 18:28
Postao/la Suko
Pozdravi sve izaslanike!

Re: čavrljanje

Postano: 19 pro 2013, 14:54
Postao/la shicy
čisto da se malo pohvalimo:
https://joinup.ec.europa.eu/community/o ... n-students
ps. hvala LZS-u i igustinu ;)

Re: čavrljanje

Postano: 19 pro 2013, 14:56
Postao/la bertone
Shicy je napisao/la:čisto da se malo pohvalimo:
https://joinup.ec.europa.eu/community/o ... n-students
ps. hvala LZS-u i igustinu ;)
čestitam :bravo

PS. A jesu vas nahvalili ko da ste neki ozbiljni likovi rofl2

Re: čavrljanje

Postano: 19 pro 2013, 14:58
Postao/la Medojedni jazavac
Shicy je napisao/la:čisto da se malo pohvalimo:
https://joinup.ec.europa.eu/community/o ... n-students
ps. hvala LZS-u i igustinu ;)
Bravo :thmb-up

Re: čavrljanje

Postano: 19 pro 2013, 15:13
Postao/la nicky
Shicy je napisao/la:čisto da se malo pohvalimo:
https://joinup.ec.europa.eu/community/o ... n-students
ps. hvala LZS-u i igustinu ;)
Bravo za SOK :thmbs-up

Re: čavrljanje

Postano: 19 pro 2013, 15:24
Postao/la Cooleech
nicky je napisao/la:
Shicy je napisao/la:čisto da se malo pohvalimo:
https://joinup.ec.europa.eu/community/o ... n-students
ps. hvala LZS-u i igustinu ;)
Bravo za SOK :thmbs-up
Wow.. nisam ovo vidio prije.. :zvizdi Bravo mi! :hihi

Re: čavrljanje

Postano: 19 pro 2013, 15:29
Postao/la nicky
Cooleech je napisao/la:
nicky je napisao/la:
Shicy je napisao/la:čisto da se malo pohvalimo:
https://joinup.ec.europa.eu/community/o ... n-students
ps. hvala LZS-u i igustinu ;)
Bravo za SOK :thmbs-up
Wow.. nisam ovo vidio prije.. :zvizdi Bravo mi! :hihi
Nisi vidio!?!?!? Pa kam ti gledaš?