Stranica: 1172/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 05 sij 2014, 17:11
Postao/la Vl@do
@Shrike, žao mi je što je IRC ubio tvoje legendarno "čavrljanje". Ali evo da ti popravim prosjek. Kuhinja i hodnik su pali, još je ostala kupaona, a onda slijedi krvavo zarađeno kasačko. Ne nisam puko, ne instaliram Gentoo, nego krečim ili barem pokušavam oponašati malere. ;)

Re: čavrljanje

Postano: 05 sij 2014, 18:15
Postao/la shrike
hahahaha. Bitno je da se čavrlja :D Ja sam isto krečio prošle godine, tako da sam sada miran ko bosna. Jel to sam krečiš ili ti ukućani pomažu? Inače bi pitao zašto to radiš u zimi, ali kako je proljeće nema problema. kada sam već ovdje, mogao bih sa vama podijeliti nešto nevjerojatno. Križat ćete se rukama, nogama i misliti da je u vodi LSD. Naime, proglašen sam komunjarom. Jep. 4ndY sada najvjerojatnije leži negdje na podu u katatoničnoj komi.

Re: čavrljanje

Postano: 05 sij 2014, 18:23
Postao/la domi
Vl@do je napisao/la:@Shrike, žao mi je što je IRC ubio tvoje legendarno "čavrljanje". Ali evo da ti popravim prosjek. Kuhinja i hodnik su pali, još je ostala kupaona, a onda slijedi krvavo zarađeno kasačko. Ne nisam puko, ne instaliram Gentoo, nego krečim ili barem pokušavam oponašati malere. ;)
Pituranje u siječnju, ajd nije niš čudno pa ti voziš Archa ;) :)

Re: čavrljanje

Postano: 05 sij 2014, 18:59
Postao/la bertone
@shrike
Dobro.. i zašto bi nas to trebalo čuditi, evntualno se možemo čuditi onom kaj te je prozvao, kaj je to tek sad shvatio rofl

Re: čavrljanje

Postano: 05 sij 2014, 19:01
Postao/la dupin
Shrike tko te proglasio komunjagerom? Daj da ga upoznamo ako je moguće. :-D

Re: čavrljanje

Postano: 06 sij 2014, 16:50
Postao/la shrike
eh, rodbinsko-prijateljski sastanak, ali čak nije ni prvi put :D Inače, baš sam pogledao epizoda par serije Boston Public i sjetio se meni dosta zanimljive i zapravo kontroverzne teme o školskom nasilju te načinu na koji se dotično tretirai i rješava po školama na zapadu. Skoro da otvorim topic ba razno ali mislim da nije baš pametna ideja :D

Re: čavrljanje

Postano: 07 sij 2014, 17:15
Postao/la max360se
Što se dogodilo sa Slamd64?

Re: čavrljanje

Postano: 07 sij 2014, 17:37
Postao/la shrike
Zaljubio se u abzeenth. U pokušaju udvaranja joj je poslao doma lički pršut i janje, te pod prozorom pjevao cajke. Ono što nije znao je da abzeenth ima dečka koji se bavi ultimate fightom, a koji je zatim izvukao svoj kalaš iz rata i prorešetao ga (na sreću puca loše pa je fulao). Nakon toga je posumnjao u njenu vjernost, što je ona opovrgla brisanjem slamd64-og profila. Sada su na drugom medenom mjesecu. Uprava LZS-a ima internu kladionicu tko će prije odapeti i kakve veze sa time ima Perković. Podpitanja?

Re: čavrljanje

Postano: 07 sij 2014, 17:51
Postao/la dupin
:good_post rofl2 rofl2 rofl2

Re: čavrljanje

Postano: 07 sij 2014, 17:53
Postao/la Abzeenth
max360se je napisao/la:Što se dogodilo sa Slamd64?
Tražio je da mu se obriše profil. shrike lupeta kao i obično. Sorry, trebali smo napisati u forum log da se obrisao, ali zaboravih. :pogled_dolje