Stranica: 1172/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 05 sij 2014, 17:11
Postao/la Vl@do
@Shrike, žao mi je što je IRC ubio tvoje legendarno "čavrljanje". Ali evo da ti popravim prosjek. Kuhinja i hodnik su pali, još je ostala kupaona, a onda slijedi krvavo zarađeno kasačko. Ne nisam puko, ne instaliram Gentoo, nego krečim ili barem pokušavam oponašati malere.

Re: čavrljanje
Postano: 05 sij 2014, 18:15
Postao/la shrike
hahahaha. Bitno je da se čavrlja

Ja sam isto krečio prošle godine, tako da sam sada miran ko bosna. Jel to sam krečiš ili ti ukućani pomažu? Inače bi pitao zašto to radiš u zimi, ali kako je proljeće nema problema. kada sam već ovdje, mogao bih sa vama podijeliti nešto nevjerojatno. Križat ćete se rukama, nogama i misliti da je u vodi LSD. Naime, proglašen sam komunjarom. Jep. 4ndY sada najvjerojatnije leži negdje na podu u katatoničnoj komi.
Re: čavrljanje
Postano: 05 sij 2014, 18:23
Postao/la domi
Vl@do je napisao/la:@Shrike, žao mi je što je IRC ubio tvoje legendarno "čavrljanje". Ali evo da ti popravim prosjek. Kuhinja i hodnik su pali, još je ostala kupaona, a onda slijedi krvavo zarađeno kasačko. Ne nisam puko, ne instaliram Gentoo, nego krečim ili barem pokušavam oponašati malere.

Pituranje u siječnju, ajd nije niš čudno pa ti voziš Archa

Re: čavrljanje
Postano: 05 sij 2014, 18:59
Postao/la bertone
@shrike
Dobro.. i zašto bi nas to trebalo čuditi, evntualno se možemo čuditi onom kaj te je prozvao, kaj je to tek sad shvatio

Re: čavrljanje
Postano: 05 sij 2014, 19:01
Postao/la dupin
Shrike tko te proglasio komunjagerom? Daj da ga upoznamo ako je moguće.

Re: čavrljanje
Postano: 06 sij 2014, 16:50
Postao/la shrike
eh, rodbinsko-prijateljski sastanak, ali čak nije ni prvi put

Inače, baš sam pogledao epizoda par serije Boston Public i sjetio se meni dosta zanimljive i zapravo kontroverzne teme o školskom nasilju te načinu na koji se dotično tretirai i rješava po školama na zapadu. Skoro da otvorim topic ba razno ali mislim da nije baš pametna ideja

Re: čavrljanje
Postano: 07 sij 2014, 17:15
Postao/la max360se
Što se dogodilo sa Slamd64?
Re: čavrljanje
Postano: 07 sij 2014, 17:37
Postao/la shrike
Zaljubio se u abzeenth. U pokušaju udvaranja joj je poslao doma lički pršut i janje, te pod prozorom pjevao cajke. Ono što nije znao je da abzeenth ima dečka koji se bavi ultimate fightom, a koji je zatim izvukao svoj kalaš iz rata i prorešetao ga (na sreću puca loše pa je fulao). Nakon toga je posumnjao u njenu vjernost, što je ona opovrgla brisanjem slamd64-og profila. Sada su na drugom medenom mjesecu. Uprava LZS-a ima internu kladionicu tko će prije odapeti i kakve veze sa time ima Perković. Podpitanja?
Re: čavrljanje
Postano: 07 sij 2014, 17:51
Postao/la dupin
Re: čavrljanje
Postano: 07 sij 2014, 17:53
Postao/la Abzeenth
max360se je napisao/la:Što se dogodilo sa Slamd64?
Tražio je da mu se obriše profil. shrike lupeta kao i obično. Sorry, trebali smo napisati u forum log da se obrisao, ali zaboravih.
