Stranica: 1175/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 11 sij 2014, 19:50
Postao/la coolaid
Re: čavrljanje
Postano: 11 sij 2014, 19:52
Postao/la shicy
kul. imam i ja dvije na laptopu

Re: čavrljanje
Postano: 11 sij 2014, 20:38
Postao/la Cooleech
Shicy je napisao/la:kul. imam i ja dvije na laptopu

Celeron inside i win 95 logo?

Re: čavrljanje
Postano: 11 sij 2014, 20:44
Postao/la bertone
coolaid je napisao/la:Što mislite o ovim naljepnicama ?
Imaš na naslovnici članak o stickersima.. ček malo..
evo:
http://www.linuxzasve.com/besplatne-nal ... rijenosnik .. pa možda nađeš nešto za sebe

Re: čavrljanje
Postano: 11 sij 2014, 20:48
Postao/la coolaid
Krivo si me shvatio, ovo sa slike jesu moje,samo da vidim sto drugi misle...
Re: čavrljanje
Postano: 11 sij 2014, 20:51
Postao/la shicy
Cooleech je napisao/la:Shicy je napisao/la:kul. imam i ja dvije na laptopu

Celeron inside i win 95 logo?

pingvine
Re: čavrljanje
Postano: 11 sij 2014, 20:57
Postao/la bertone
coolaid je napisao/la:
Krivo si me shvatio, ovo sa slike jesu moje,samo da vidim sto drugi misle...
Nisam te krivo shvatio.. samo sam ti dao link za stickerse ako ti zatreba još, a tvoje nisam komentirao

Re: čavrljanje
Postano: 11 sij 2014, 21:12
Postao/la calisto053
@ coolaid - spremaš se za picolov, a?

Re: čavrljanje
Postano: 12 sij 2014, 04:30
Postao/la shrike
iako, treba mi travan tape drive. imam neke kazete sa backupima, a uređaj više ne radi

:(
Re: čavrljanje
Postano: 13 sij 2014, 14:41
Postao/la shrike
resetiram android dok se puni na računalu, i na kompu se pojavi upit da upišem PIN. Upišem ga i ova otključa mobitel! WOW. nisam ni znao da se to može. Kada se sjetim da nekada na linuxu nisu ni sve muzičke kartice radile

:D:D