Stranica: 1176/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 13 sij 2014, 22:32
Postao/la Vl@do
Trebao sam ovo slikati, nećete mi vjerovati.
Susjedi se na winsima pokazao plavi trokut preko cijelog ekrana u obliku slova A. Nakon restarta sve radi i onda sam požalio što to nisam zabilježio kamerom. Moje riječi utjehe su bile: Evo, vidiš, sami windowsi ti govore da moraš instalirati ArchLinux.

Re: čavrljanje
Postano: 13 sij 2014, 22:51
Postao/la shrike
Ajme

Čini mi se da vlado sprema svjetsku arch dominaciju. Sada sigurno kuje planove negdje

:D
Re: čavrljanje
Postano: 13 sij 2014, 23:57
Postao/la mist
Danas sutra treba doći stick od Tele2, možda s tim budem imala više sreće. Izgleda da je Vip ovdje malo razmontirao bazne stanice. Budite sretni vi koji imate dsl. Što ima novog inače?
Re: čavrljanje
Postano: 14 sij 2014, 00:05
Postao/la shrike
pa đe si ti bila? jel te ko kindapirao?
Re: čavrljanje
Postano: 14 sij 2014, 00:14
Postao/la bertone
shrike je napisao/la:pa đe si ti bila? jel te ko kindapirao?
Sad ti se više ne spava i nisi umoran.. jel??

Re: Odg: čavrljanje
Postano: 14 sij 2014, 00:26
Postao/la calisto053
Bertone je napisao/la:shrike je napisao/la:pa đe si ti bila? jel te ko kindapirao?
Sad ti se više ne spava i nisi umoran.. jel??


Re: čavrljanje
Postano: 14 sij 2014, 13:40
Postao/la max360se
mist je napisao/la:Danas sutra treba doći stick od Tele2, možda s tim budem imala više sreće. Izgleda da je Vip ovdje malo razmontirao bazne stanice. Budite sretni vi koji imate dsl. Što ima novog inače?
Je u Ri im je mreža katastrofa, samo se na Edge spaja, 3G-a nigdje

Re: čavrljanje
Postano: 14 sij 2014, 14:28
Postao/la shrike
bome mi se spavalo, ali za žemske uvijek treba izdvojti vrmenea

Re: čavrljanje
Postano: 14 sij 2014, 21:54
Postao/la max360se
DD-WRT postavljen na router, tako lijep osjećaj

Re: čavrljanje
Postano: 15 sij 2014, 21:44
Postao/la shicy
j**** ti javu, pluginove, internet explorer, e-poreznu, potpisivanje obrazaca i nemogućnost istog....AAAAAA!!!!!!
edit: rešeno! mater je, ko svaki pravi Hrvat katolik, kad ju je upitalo "oćel novu javu,a" stisnila "Da", i onda ne radi potpisivanje obrazaca u e-porezna...i onda nakon 2 ure seksa sa tim govnom, slučajno odem na službeni sajt porezne uprave i kaže da nova verzija jave jebe zid i da radi stara...sunce ti je**m, oreklo glupi...ali sad radi
