Stranica: 1177/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 15 sij 2014, 22:20
Postao/la max360se
Potpuno sam zaboravio da imam Transmission na serveru.... oh well..... :D

slika

Re: čavrljanje

Postano: 16 sij 2014, 07:33
Postao/la domi

Re: čavrljanje

Postano: 16 sij 2014, 07:40
Postao/la Vl@do
Arch
25% (825 votes)
:bravo

Re: čavrljanje

Postano: 17 sij 2014, 01:38
Postao/la max360se
Koja navala novih korisnika u zadnjih par dana :thmbs-up

Re: čavrljanje

Postano: 17 sij 2014, 02:58
Postao/la shrike
jedino je debian prihvatljhiv kod novih korisnika. Ako nemaju debian, bit će batina. Kod korisnica ćemo se još dogovoriti, ali kod ostalih će biti teške posljedica, samo da znate!!!

Re: čavrljanje

Postano: 17 sij 2014, 03:49
Postao/la max360se
shrike je napisao/la:jedino je debian prihvatljhiv kod novih korisnika. Ako nemaju debian, bit će batina. Kod korisnica ćemo se još dogovoriti, ali kod ostalih će biti teške posljedica, samo da znate!!!
Neki dan samo o tome razmišljao i došao sam do istog zaključka :D

Gentoo i Arch su za malo iskusnije korisnike, Debian je za svih, ali ono što je nabolje kod njega je to što ga možeš jednom godišnje updateat i neće se raspasti. Non-rolling distre ne dolaze u obzir.

Re: čavrljanje

Postano: 17 sij 2014, 06:47
Postao/la Suko
Bit će test o poznavanju Debiana prije učlanjivanja na forum. (Cure će imati lakša pitanja) ;)

Re: čavrljanje

Postano: 17 sij 2014, 08:35
Postao/la Abzeenth
max360se je napisao/la:Debian je za svih, ali ono što je nabolje kod njega je to što ga možeš jednom godišnje updateat i neće se raspasti. Non-rolling distre ne dolaze u obzir.
Hm? :hmm
Valjda si mislio da rolling distre ne dolaze u obzir? :D

Re: čavrljanje

Postano: 17 sij 2014, 09:56
Postao/la bh_solid
shrike je napisao/la:jedino je debian prihvatljhiv kod novih korisnika. Ako nemaju debian, bit će batina. Kod korisnica ćemo se još dogovoriti, ali kod ostalih će biti teške posljedica, samo da znate!!!

potpisujem ... :-D

Re: čavrljanje

Postano: 17 sij 2014, 10:09
Postao/la Cooleech
max360se je napisao/la:Koja navala novih korisnika u zadnjih par dana :thmbs-up
Tko li je tome zaslužan.. :zvizdi :hihi </bezobrazluk></samoljublje>