Stranica: 1181/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 15:02
Postao/la max360se
Ne mogu više bez Portagea
Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 15:05
Postao/la shicy
stvarno, makše, šta se patiš sa tim. ili ga koristi i pati ili ne plači

Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 15:32
Postao/la max360se
Pa generalno ne patim
Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 16:04
Postao/la drone
Može li mi netko objasniti kakve sad ima veze je li Gentoo ili Arch u pitanju. Radi se o driverima, kernelu i Xorgu. Arch je rolling release. Zašto bi Arch bio stabilniji po tom pitanju od Gentooa?
Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 16:31
Postao/la os7een
drone je napisao/la:Nikad nisam imao problema s tim.
Niti ja, a isto imam nvidia graficku.
Eto, sad nas je dvoje

Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 16:36
Postao/la shrike
ni jedan narkoman ne misli da pati! Makni se od tog đavla dijete drago! Apage gentoo! Apageeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 17:07
Postao/la Vl@do
Btw, imam najjači potpis ikada

Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 17:24
Postao/la shrike
samo da Abzeenth ne počne uzimati tantijeme za te potpise:D
Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 17:25
Postao/la coolaid
Ukoliko natjecatelji žele raditi u nekom drugom operativnom sustavu osim Windowsa, onda se njihov mentor mora dogovoriti s natjecateljskim povjerenstvom (školsko, županijsko, državno) da osiguraju rad u drugom operativnom sistemu. Povjerenstvo nije dužno to učiniti.
A zašto i bi ? Kad svi koriste jedno, nebuš onda ti jedini.

Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 17:28
Postao/la dupin
shrike je napisao/la:samo da Abzeenth ne počne uzimati tantijeme za te potpise:D
Čini mi se da je Abzeenth citiranija od Marxa i Giddensa zajedno.
