Stranica: 1182/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 17:36
Postao/la Abzeenth
Ma to je ništa, još uvijek nisam prestigla Marka Twaina i Oscara Wildea

Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 17:59
Postao/la iweb
coolaid je napisao/la:Ukoliko natjecatelji žele raditi u nekom drugom operativnom sustavu osim Windowsa, onda se njihov mentor mora dogovoriti s natjecateljskim povjerenstvom (školsko, županijsko, državno) da osiguraju rad u drugom operativnom sistemu. Povjerenstvo nije dužno to učiniti.
A zašto i bi ? Kad svi koriste jedno, nebuš onda ti jedini.

Infokup? Ah, inače jedno predivno organizirano natjecanje puno pametnih i sposobnih ljudi
Radili su to inače na državnom, bilo je računala s Ubuntuom. Doduše, znali su na razvoju softvera prigovarat ljudima koji su htjeli izdati svoj program kao FOSS ("ne ide to tako") i postavljat pitanja tipa "kome bi vi to prodali?".
Re: čavrljanje
Postano: 21 sij 2014, 18:08
Postao/la domi
fućkam...
Re: čavrljanje
Postano: 22 sij 2014, 11:14
Postao/la shicy
a divote koristit distru koju rijetko tko koristi...nema mudrih pitanja, ništa...divota
Re: čavrljanje
Postano: 22 sij 2014, 13:18
Postao/la drone
Ali zato voliš komentirati na naslovnici ove druge, Arch recimo

Re: čavrljanje
Postano: 22 sij 2014, 13:40
Postao/la Cooleech
drone je napisao/la:Ali zato voliš komentirati na naslovnici ove druge, Arch recimo

E, svaka ti dala na ovoj izjavi!

Re: čavrljanje
Postano: 22 sij 2014, 14:28
Postao/la shicy
a ne mogu odolit

Re: čavrljanje
Postano: 22 sij 2014, 15:42
Postao/la Cooleech
Shicy je napisao/la:a ne mogu odolit

..bit grintava baba, jeli?

Re: čavrljanje
Postano: 22 sij 2014, 15:49
Postao/la shicy
pročitaj komentar, svećet bit jasno

Re: čavrljanje
Postano: 24 sij 2014, 09:53
Postao/la mist
shrike je napisao/la:pa đe si ti bila? jel te ko kindapirao?
Evo me. Tele2 radi, veza je bez prekida, ali je malo sporkasto...
Još sad kad produžim dan na 48 sati moći ću živjeti kao što sam živjela prije 6 mjeseci!