Stranica: 1183/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 24 sij 2014, 10:12
Postao/la bertone
mist je napisao/la:shrike je napisao/la:pa đe si ti bila? jel te ko kindapirao?
Evo me. Tele2 radi, veza je bez prekida, ali je malo sporkasto...
Još sad kad produžim dan na 48 sati moći ću živjeti kao što sam živjela prije 6 mjeseci!
dobrodošla natrag

Re: čavrljanje
Postano: 24 sij 2014, 11:03
Postao/la bertone
Re: čavrljanje
Postano: 24 sij 2014, 11:12
Postao/la Cooleech
Jao, Bertone.. ovaj tvoj potpis popravi mi raspoloženje svaki dan! Ni slučajno ga ne uklanjaj!

Re: čavrljanje
Postano: 24 sij 2014, 15:09
Postao/la shrike
Lik u diskusiji o slobodi govora izražavanja mržnje i ekstremnih politčkih stavova potegne godwinov zakon. Može li meni netko objasniti kako diskutirati ekstremnu desnicu, i politčke stavove koji neodoljivo podsjećaju na totalitarističke režime 20st, bez da se zapravo i spomenu ti režimi? Ili sam ja nešto fulao tu gadno?
Re: čavrljanje
Postano: 24 sij 2014, 15:33
Postao/la jurastublic
shrike je napisao/la:Može li meni netko objasniti kako diskutirati ekstremnu desnicu
Nije problem kad to malo ekstremista galami i radi šta već rade. Problem je kad "normalni" ostatak samo šuti, gleda i ne radi ništa za svoju stvar. Čak će i kornjača prestići zeca ako zec samo stoji.
Ako on lupeta, lupetaj i ti. I tako ga ne možeš uvjeriti, samo nadglasati.
Re: čavrljanje
Postano: 25 sij 2014, 22:00
Postao/la max360se
<rant>
Mislim da bi profesori morali polagati test gramatike iz hrvatskog.
</rant>
Re: čavrljanje
Postano: 26 sij 2014, 04:41
Postao/la max360se
Moram malo bolje proučiti NFS, odjednom na Linuxu ne vidim sve foldere u shareu, a na Win 7 vidim

Re: čavrljanje
Postano: 26 sij 2014, 16:24
Postao/la os7een
max360se je napisao/la:<rant>
Mislim da bi profesori morali polagati test gramatike iz hrvatskog.
</rant>
Jel to misliš na Cafutu, Slamića i ekupu

Re: čavrljanje
Postano: 26 sij 2014, 16:36
Postao/la max360se
Ja sam u Ri na Veleucilistu
Re: čavrljanje
Postano: 26 sij 2014, 17:59
Postao/la os7een
max360se je napisao/la:Ja sam u Ri na Veleucilistu
Aha, onda nije to ta ekipa
Ali da ima svugdje gramatičkih pogrešaka, ima
