Stranica: 1185/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 28 sij 2014, 21:19
Postao/la oldman
Mint i Pear imaju mlađi, snaha Mint, ali ovi sa eOSom su stariji, moje godište , tako da mi je to veći uspjeh. ;)

Re: čavrljanje

Postano: 28 sij 2014, 22:51
Postao/la bertone
nema više Pear OS-a, morati će i mlđarija na eOS ;)

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 09:32
Postao/la oldman
Vidim sad, da je ukinut. Bertone, hvala na informaciji. Izgleda da će ostati one pod kapom kanonicala.

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 11:23
Postao/la bertone
Ma kako je krenulo, još malo pa ćemo svi završiti na Archu :-D (pojedinci sad padaju u nesvijest od sreće :P)

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 11:26
Postao/la Cooleech
Bertone je napisao/la:Ma kako je krenulo, još malo pa ćemo svi završiti na Archu :-D (pojedinci sad padaju u nesvijest od sreće :P)
:hihi Srećom za vas, sad je instalacija peace of cake! :D :thmbs-up

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 11:39
Postao/la Heisenberg
Onda za par godina se ide na Slackware i Gentoo.

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 13:44
Postao/la Suko
Onda na LFS, a onda cemo si sami doma napisati OS kako nama pase. ;)

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 13:52
Postao/la shrike
Os u assembleru :D

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 13:53
Postao/la shicy
ma kua, počet ćemo sami sa 0 i 1 pisat OS...ovo sve iznad je podilaženje korisniku i odmak od muškosti...

sunce vam kalaisano pface

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 14:18
Postao/la shrike
znaš da ima os u assembleru pisan i to moderni? sa usb podrškom i sve. stane na floppy i stvari na tome lete čak i na starudijama. Točno skužiš koliko su moderni OS-ovi (svi od reda) zapravo neefikasno pisani.