Stranica: 1187/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 22:27
Postao/la Medojedni jazavac
Bili su mi Jehovini svedoci danas. Pristojni ljudi.

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 22:36
Postao/la shrike
kolko si ih zajebavao?

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 22:53
Postao/la Medojedni jazavac
shrike je napisao/la:kolko si ih zajebavao?
Nisam ih zajebaval jer su bili pristojni i imali su postovanja prema mojem misljenju i isto ja tak prema njihovom. Nismo dugo pricali jer su me prekinuli usred ucenja.

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 23:00
Postao/la shrike
Ja mislim da bi iha ja solidno zajebavao. nisam dugo imao teološku debatu!

Re: čavrljanje

Postano: 29 sij 2014, 23:30
Postao/la shicy
ja bi im samo reka da napuste sahranu jer neman živaca za njih i njihove priče...

Re: čavrljanje

Postano: 30 sij 2014, 18:00
Postao/la max360se
Ljudi ovaj forum nije reddit, ne možete samo postati link, staviti naslov i time započeti raspravu. Uz link mora biti opis, po mogućnosti preveden.

Ne otvaram niti jedan link koji nema opis, niti komentiram u temama koje su tako započete.

Re: čavrljanje

Postano: 31 sij 2014, 12:24
Postao/la Vl@do
:bert E, ovaj mi je najbolji. Iako, malo sam ljubomoran što su neki jednakiji među jednakima pa imaju i svoje vlastite emotikone. :bert

Re: čavrljanje

Postano: 31 sij 2014, 12:38
Postao/la bertone
Ma pusti Vl@do, sve ti je to mito i korupcija :zvizdi

Re: čavrljanje

Postano: 31 sij 2014, 13:35
Postao/la shrike
To ti je problem u korumpiranoj upravi koja radi za interese kapitalističke svjetske elite i reptila! :bjezi :bjezi :bjezi

Re: čavrljanje

Postano: 01 vel 2014, 21:26
Postao/la max360se
Abzeenth svaka ti čast! ::bravo