čavrljanje
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: čavrljanje
Draga Abz, moj duboki naklon zbog ovog topica i nadam se da ćeš za njega biti nagrađena tako da se napokon svi počnu pridržavati reda i da počnu misliti svojim glavama.. još jednom

- Vl@do
- Moderator
- Postovi: 6220
- Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
- Spol: M
- OS: Arch KDE Plazma
- Lokacija: Zagreb
- Kontakt:
Re: čavrljanje
A onaj drugi smajlić u Bertinom postu sam ja. Isto želim pohvaliti inicijativu i realizaciju iste.
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
- Medojedni jazavac
- Postovi: 1536
- Pridružen/a: 22 tra 2012, 08:55
- Spol: M
- OS: eOS Luna
- Lokacija: ForHill Croatia
- Kontakt:
Re: čavrljanje
"Cura mi formatirala hard sve oslo pomagajte"
Koji su to problemi kad ti cura formatira hard. Svi znamo da se to moze slucajno desit ko da trknes casu i prolijes vodu.
Koji su to problemi kad ti cura formatira hard. Svi znamo da se to moze slucajno desit ko da trknes casu i prolijes vodu.
stefan je napisao/la:tu mač gemišta
To understand recursion, you must first understand recursion.
- Abzeenth
- Site Admin
- Postovi: 6502
- Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
- OS: Kubuntu & Fedora
- Lokacija: Online
Re: čavrljanje
Ne morate se zahvaljivati toliko
ja samo radim svoj posao
@Medojedni, znala sam da će sad ljudi ponovno "otkriti" neke stare, komične teme
najjači su mi ti panični naslovi 
@Medojedni, znala sam da će sad ljudi ponovno "otkriti" neke stare, komične teme
Re: čavrljanje
bravo Abz, svaka čast 
Re: čavrljanje
Abzeenth kapa do poda,duboki naklon,rukoljub... zbog novog podforuma.Kako jednostavna,a genijalna,ideja.

Nema veće religije od istine!
Re: čavrljanje
O čemu se radi ??Bertone je napisao/la:Draga Abz, moj duboki naklon zbog ovog topica i nadam se da ćeš za njega biti nagrađena tako da se napokon svi počnu pridržavati reda i da počnu misliti svojim glavama.. još jednom![]()
Vidio sam da je novo "Megapopis riješenih tema", ali tvoj link ne mogu pogledati. Dali ima još nešto ??
Pozz.
Ok i što sad?
- nicky
- Site Admin
- Postovi: 2074
- Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
- Spol: Ž
- OS: ubuntu 12.04
- Lokacija: Zagreb
Re: čavrljanje
Bio je krivi link, pravi je:NoMaam je napisao/la:O čemu se radi ??Bertone je napisao/la:Draga Abz, moj duboki naklon zbog ovog topica i nadam se da ćeš za njega biti nagrađena tako da se napokon svi počnu pridržavati reda i da počnu misliti svojim glavama.. još jednom![]()
Vidio sam da je novo "Megapopis riješenih tema", ali tvoj link ne mogu pogledati. Dali ima još nešto ??
Pozz.
http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... 33&t=11375
Re: čavrljanje
Hvala. Pomislio sam da ima još nešto.nicky je napisao/la: Bio je krivi link, pravi je:
http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... 33&t=11375
@Abzeenth novi podforum je odličan. Sve što je riješeno na jednom mjestu.
Pozz.
Ok i što sad?
Re: čavrljanje

hehehehehehe