Stranica: 13/14.

Re: Sretan Uskrs

Postano: 21 tra 2019, 12:54
Postao/la shrike
Svake godine netko pretjera sa gemištom i čini što trijezan ne bi!

Re: Sretan Uskrs

Postano: 23 tra 2019, 11:34
Postao/la abnettaa
ja svoj iskompajliram jednom i nikad vise... dalje svaki mjesec se automatski kompajliraju apdejti na osnovu konfiguracija koje uvijek ostaju. Bas zato mi je gentoo mozda i naj distribucija, jednom kad se sustav slozi, dalje radi sam..i portabilan je, moze preko noci od desktopa postat server ali tad bi zahtijevao rekompajliranje..nemam takve obicaje
nego, cekam 5.1 kernel, ne da mi se stalno ih apdejtat pa sam odlucio na svakoj podverziji, 5.1 pa 5.2 pa 5.3 itd...
kupio novu zvucnu za surround a nikako nova verzija kernela da dodje da je upogonim pa mi samo dva zvucnika i sub rade na integriranoj...
do tad se zabavljam s kernelom na macu, iskompajliro sam ga al nemam hrabrosti probat, namucio sam se puno dok nisam mac slozio da radi i sad da sve sjebem s kernelom... inace, mac ima najtezi kernel za konfiguraciju koji sam probao kompajlirati, BSD je najlaksi, zatim Linux pa Haiku.. Macov je jeben, sastoji se od 5 fileova u C i sve se u njima podesava.

Re: Sretan Uskrs

Postano: 24 tra 2019, 16:22
Postao/la branac88
Čovječe!
I u temi gdje se čestita Uskrs čitam o kompjaliranju kernela. :o

Re: Sretan Uskrs

Postano: 24 tra 2019, 18:42
Postao/la abnettaa
Moderator:
Neukusan post uklonjen.
Pravila foruma: http://linuxzasve.com/forum/viewtopic.php?f=33&p=215639

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2021, 10:05
Postao/la shrike
Sretan Uskrs svima :) Hristos se rodi

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2021, 13:52
Postao/la Cooleech
Sretan Uskrs svima!

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2021, 15:56
Postao/la dupin
Sretan Uskrs!

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2021, 16:42
Postao/la Jeremija
shrike je napisao/la:Sretan Uskrs svima :) Hristos se rodi
Hristos vaskrs :)

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2021, 16:46
Postao/la domy_os
Jeremija je napisao/la:
shrike je napisao/la:Sretan Uskrs svima :) Hristos se rodi
Hristos vaskrs :)
Hristos voskrese! :D

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2021, 18:01
Postao/la NoMaam
Sretan Uskrs!

Pozz