Stranica: 14/34.
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 10 svi 2013, 12:47
Postao/la shrike
Lutherus je napisao/la:Nakon pada granice i carine idemo po GT-R R34
Koliko će te doći to iskustvo? Plus, nisam te zamišljao kao nekog ljubitelja sporotskih automobila!
gt-3 vs veyron:
http://www.youtube.com/watch?v=uoEJR3mRTek
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 10 svi 2013, 12:54
Postao/la bertone
Lutherus je napisao/la:Nakon pada granice i carine idemo po GT-R R34
Nissan ili Nismo R34?
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 10 svi 2013, 13:08
Postao/la Lutherus
Ista je stvar. Nismo je sportski odjel Nissana a njihove dorade su i znatno skuplje. Kak bi usput nabavil i RB30DET mašinu mi je Nismo daleko preskup

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 10 svi 2013, 13:59
Postao/la bertone
Pa pomislih kad već ideš na egzotiku da si skroz prolupao

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 10 svi 2013, 14:08
Postao/la Lutherus
Nije to egzotika. To je širenje tehničke kulture po Hrvatskoj

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 10 svi 2013, 15:30
Postao/la shrike
dada i koliko će te koštati to sve skupa zajedno?
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 10 svi 2013, 17:11
Postao/la Lutherus
6500€ + 250€ prijepis papira, 4000kn osiguranje i 1600kn tehnički.
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 10 svi 2013, 19:15
Postao/la Suko
Kolko star?
Volan s lijeve strane?
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 10 svi 2013, 19:18
Postao/la bertone
To je malo ili kupuješ karoseriju bez motora .. ili je tih 6500€ motor??
EDIT: Komentar se odnosi na R34 iz 1999. godine ak si na njega mislio.
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 18 svi 2013, 09:26
Postao/la Suko
Tri kotača, tandem sjedenje.
Ne znam zašto mi ovo izgleda privlačno. U biti bi mi trebalo biti suludo vozilo.
http://inhabitat.com/elio-motors-unveil ... osts-6800/