Stranica: 15/48.

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 vel 2010, 08:20
Postao/la Lutherus
hvala hvala !

da i plus starci , deda i baka , cura i njena stara .

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 vel 2010, 08:48
Postao/la Suko
Štreber! :mrgreen:

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 vel 2010, 08:55
Postao/la Lutherus
Suko je napisao/la:Štreber! :mrgreen:

i ponosim se time ! :)

http://www.youtube.com/watch?v=Q42tEnt9GWg

evo to mi i himna

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 vel 2010, 17:16
Postao/la ipernar
Odine frajer si nema šta hehe :D

Ti bi trebao zamjenit Fuchsa u MZOS-u!

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 vel 2010, 20:45
Postao/la ziko
inace se bas ne zamaram s time sta ljudi imaju na svojim kantama, al upravo sam 20-ak minuta jednoj starijoj (i kompjuterski nepismenoj osobi) preko telefona objasnjavao klik po klik kako skinuti, instalirati i pokrenuti bs player.... :roll:
ako mi nije jedno 100 puta kroz glavu proslo - zasto nema linux instaliran pa da jednostavno kazem: u terminal upisati sudo apt-get install smplayer i problem rijesen :D

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 vel 2010, 20:48
Postao/la Lutherus
:snoozer:

to!

Re: Svjedočanstva

Postano: 26 vel 2010, 10:49
Postao/la ipernar
Nije da se hvalim ali... :)

Jučer sam jednom kolegi iz Zelene Liste stavio Mint, odmah sam mu rekao da se regga ovdje (user:zlativan) i tako je naša zajednica postala bogatija za još jednog korisnika.... idemo dalje... hahaha

Re: Svjedočanstva

Postano: 26 vel 2010, 12:25
Postao/la Markec
ipernar care :)

Re: Svjedočanstva

Postano: 26 vel 2010, 12:51
Postao/la ziko
gledam ja u zadnje vrijeme na faksu di nam je hodnik sa kompovima, svako malo pa neki ne radi il odjednom nestane pa ga vrate... mislim si ja ah sta ces, ekipa surfa pa navlaci viruse gore (a kako na faksu sveukupno sigurno ima preko 100 kompova :o vjerujem da nije to lako odrzavati)
kad ono neki dan odem ja malo na net a kad tamo na masini ubuntu :? cek malo, pa sta se desava sa ovim faksom (inace MS-orjentiran, cak smo imali na jednom predmetu predavanje od 3 sata o jednom microsoftovom proizvodu - i samo taj jedan proizvod cijelo predavanje).
pa reko divno je to, za sada su samo dva kompa sa ubuntu-om (koliko sam vidio) i jos na njima nije podesena tipkovnica sa nasim znakovima vec se us. onda nemas od kud pokrenut terminal niti ikakve druge opcije (osim da kreiras prazan dokumen pa ides pokreni kao pa tamo custom komand : gnome-terminal - ah sta sam si pametan :D )
al eto ja si onda tipkovnicu rucno u terminalu svaki put podesavam.... pitam se samo koliko zivaca gube ostali studenti koje to neznaju (a ono, prosjek studenata nam je da ni ne kuze da rade u virtualki :roll: doduse i meni je trebalo neko vrijeme da skuzim, crv sumnje mi se probudio tek kad sam vidio da nakon log-in screena ponovo dolazi ucitavanje windowsa :?: :geek: )
tako da, ako se ovako nastavi i ako ljudi budu zadovoljni, vjerujem da ce na bar 50 % kompova na faksu (taj hodnik + knjiznica) uskoro imati ubuntu gore.
super potez :thumbs2

p.s. eh da, i gore je bio chromium ;)

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 ožu 2010, 10:34
Postao/la ipernar
Dođem ja jučer doma kad ono vidim ja curu neku... i sjetim se ja da je cimer rekao da će sestra njegova doć na dva dana. Cura ful draga sjedi za laptopom... kad ono... vidim ja krajičkom oka da je XP na njemu...

Neznam kaj bi napravio, i sad prvo klasika upoznavanje i tak i sad velim ja njoj ajde dođi do mene u sobu da ti pokažem kak radi Linux. Uglavnom dođe ona i kad je vidjela kak sve leti pitam ja nju... Jel bi htjela da i tvoj komp tak leti... I ona onak osmjeh i veli DA! "Odi po laptop" velim ja njoj i stavim ja njoj Mint i podesim joj mašinu i sad se smijem sam sebi i velim nemrem vjerovat... to je 7i kompjuter koji je završio na Linuxu!

I dakako velim ja njoj da postoji i zajednica Linux korisnika i da se regga... [user:maholi] :))