Android ROM-ovi

Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Android ROM-ovi

Post Postao/la Suko »

Kasnije malo.
Sad se gustam u ovom.
Avatar
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Re: Android ROM-ovi

Post Postao/la iv@n »

Heisenberg je napisao/la:
Suko je napisao/la:10.1.3
Suko, ti koristis One X ako se ne varam?
Onda definitivno moras probat PA: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1727657
Po meni je najbolji custom rom koji je na 'trzistu', pogotovo s PIE i HALO funkcijama.
Wow! Zato volim Android i otvorene sustave! :thmb-up
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
Heisenberg
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
OS: SLCKWR 14.1

Re: Android ROM-ovi

Post Postao/la Heisenberg »

iv@n je napisao/la:
Heisenberg je napisao/la: Suko, ti koristis One X ako se ne varam?
Onda definitivno moras probat PA: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1727657
Po meni je najbolji custom rom koji je na 'trzistu', pogotovo s PIE i HALO funkcijama.
Wow! Zato volim Android i otvorene sustave! :thmb-up
Ima PA i za zte blade: http://www.modaco.com/topic/360689-rom- ... ted-18713/
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Avatar
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Re: Android ROM-ovi

Post Postao/la iv@n »

Da, ali moj je Blade 3 (ima neslužbeni CM 10.2).
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
jurastublic
Postovi: 1907
Pridružen/a: 16 tra 2011, 08:34
Spol: M
OS: Mint 10 LXDE itd...
Lokacija: i grupa Film

Re: Android ROM-ovi

Post Postao/la jurastublic »

Kako privatizirati rad opensource zajednice? Ako Marko nije dostupan, pitaj nedavno osnovani Cyanogenmod Inc. (link iz komentara sa slashdota, blogerski zapis o pokušaju prelicenciranja GPL uratka jednog od sada bivših CM developera. Post je star oko 3 mjeseca):

https://plus.google.com/app/basic/strea ... nrqe5g5b04
Avatar
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Re: Android ROM-ovi

Post Postao/la iv@n »

ZTE Blade III je navodno na Modaco forumu dobio KitKat ROM. Nisam provjeravao, ali ako ima zainteresiranih...
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
Davor
Postovi: 633
Pridružen/a: 12 srp 2008, 08:20
Spol: M
OS: SuSe 13.1, Ubuntu studio
Lokacija: Velika Gorica
Kontakt:

Re: Android ROM-ovi

Post Postao/la Davor »

iv@n je napisao/la:ZTE Blade III je navodno na Modaco forumu dobio KitKat ROM. Nisam provjeravao, ali ako ima zainteresiranih...
:zamisljen Već se vrti..... !
Avatar
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Re: Android ROM-ovi

Post Postao/la iv@n »

Super! Ima li nekih bitnijih prednosti naspram 4.2, a da je iskoristivo na ovom uređaju? :hmm
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
Davor
Postovi: 633
Pridružen/a: 12 srp 2008, 08:20
Spol: M
OS: SuSe 13.1, Ubuntu studio
Lokacija: Velika Gorica
Kontakt:

Re: Android ROM-ovi

Post Postao/la Davor »

iv@n je napisao/la:Super! Ima li nekih bitnijih prednosti naspram 4.2, a da je iskoristivo na ovom uređaju? :hmm
Za sad mi je još to novo jer je dva dana tek gore ali prvo što upada u oči je baratanje memorijom uređaja.Nikada do sada ni sa stockom ni sa bilo kojim custom ROM-om, nisam imao toliko slobodne memorije.Najviše sam imao sa Aurorom (100-110 Mb) a sa 4.4 imam konstantno 170-190 mb slobodno.Koliko sam proučavao malo i sam tim koji je radio na tom ROM-u kaže da je posebno optimiziran za uređaje sa 512Mb RAM-a.I na Antutu pokazuje malo bolje rezultate nego CM 10.2.

slika

Evo sa otvorenim Airdroidom, Skypom, animiranim pozadinama ...
slika
Avatar
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Re: Android ROM-ovi

Post Postao/la iv@n »

Zanimljivo, baš ono što mi treba - više memorije :thmb-up Budem i ja ovih dana stavio.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Odgovori