Android ROM-ovi
Moderator/ica: Moderatori/ce
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Android ROM-ovi
Kasnije malo.
Sad se gustam u ovom.
Sad se gustam u ovom.
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Android ROM-ovi
Wow! Zato volim Android i otvorene sustave!Heisenberg je napisao/la:Suko, ti koristis One X ako se ne varam?Suko je napisao/la:10.1.3
Onda definitivno moras probat PA: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1727657
Po meni je najbolji custom rom koji je na 'trzistu', pogotovo s PIE i HALO funkcijama.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- Heisenberg
- Postovi: 2232
- Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
- OS: SLCKWR 14.1
Re: Android ROM-ovi
Ima PA i za zte blade: http://www.modaco.com/topic/360689-rom- ... ted-18713/iv@n je napisao/la:Wow! Zato volim Android i otvorene sustave!Heisenberg je napisao/la: Suko, ti koristis One X ako se ne varam?
Onda definitivno moras probat PA: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1727657
Po meni je najbolji custom rom koji je na 'trzistu', pogotovo s PIE i HALO funkcijama.
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Android ROM-ovi
Da, ali moj je Blade 3 (ima neslužbeni CM 10.2).
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- jurastublic
- Postovi: 1907
- Pridružen/a: 16 tra 2011, 08:34
- Spol: M
- OS: Mint 10 LXDE itd...
- Lokacija: i grupa Film
Re: Android ROM-ovi
Kako privatizirati rad opensource zajednice? Ako Marko nije dostupan, pitaj nedavno osnovani Cyanogenmod Inc. (link iz komentara sa slashdota, blogerski zapis o pokušaju prelicenciranja GPL uratka jednog od sada bivših CM developera. Post je star oko 3 mjeseca):
https://plus.google.com/app/basic/strea ... nrqe5g5b04
https://plus.google.com/app/basic/strea ... nrqe5g5b04
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Android ROM-ovi
ZTE Blade III je navodno na Modaco forumu dobio KitKat ROM. Nisam provjeravao, ali ako ima zainteresiranih...
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- Davor
- Postovi: 633
- Pridružen/a: 12 srp 2008, 08:20
- Spol: M
- OS: SuSe 13.1, Ubuntu studio
- Lokacija: Velika Gorica
- Kontakt:
Re: Android ROM-ovi
iv@n je napisao/la:ZTE Blade III je navodno na Modaco forumu dobio KitKat ROM. Nisam provjeravao, ali ako ima zainteresiranih...
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Android ROM-ovi
Super! Ima li nekih bitnijih prednosti naspram 4.2, a da je iskoristivo na ovom uređaju? 
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- Davor
- Postovi: 633
- Pridružen/a: 12 srp 2008, 08:20
- Spol: M
- OS: SuSe 13.1, Ubuntu studio
- Lokacija: Velika Gorica
- Kontakt:
Re: Android ROM-ovi
Za sad mi je još to novo jer je dva dana tek gore ali prvo što upada u oči je baratanje memorijom uređaja.Nikada do sada ni sa stockom ni sa bilo kojim custom ROM-om, nisam imao toliko slobodne memorije.Najviše sam imao sa Aurorom (100-110 Mb) a sa 4.4 imam konstantno 170-190 mb slobodno.Koliko sam proučavao malo i sam tim koji je radio na tom ROM-u kaže da je posebno optimiziran za uređaje sa 512Mb RAM-a.I na Antutu pokazuje malo bolje rezultate nego CM 10.2.iv@n je napisao/la:Super! Ima li nekih bitnijih prednosti naspram 4.2, a da je iskoristivo na ovom uređaju?

Evo sa otvorenim Airdroidom, Skypom, animiranim pozadinama ...

- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Android ROM-ovi
Zanimljivo, baš ono što mi treba - više memorije
Budem i ja ovih dana stavio.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.