Stranica: 150/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 vel 2015, 17:29
Postao/la Yeti
Koji je vrag s tim novim korisnicima u zadnje vrijeme? :misli Ili to imamo nekog dripca koji nas je odlucio trollati malo? :hmm

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 vel 2015, 17:33
Postao/la nicky
Yeti je napisao/la:Koji je vrag s tim novim korisnicima u zadnje vrijeme? :misli Ili to imamo nekog dripca koji nas je odlucio trollati malo? :hmm
Po svemu sudeći, kopija jedno te istog korisnika je u pitanju.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 vel 2015, 18:21
Postao/la shicy
Rambo A. - Jedno te isto :hihi

Re: TOP TEMA: Ubuntu vijesti

Postano: 16 vel 2015, 20:19
Postao/la rudar
JH-IM je napisao/la:http://www.bbc.com/news/technology-31359126

18 zatvorenika San Quentin zatvora u Americi uče programirati u eksperimentalnom projektu, Ubuntu se vidi na računalima.
Dakle, Ubuntu iza rešetaka :twisted: ... dugo im je trebalo :-D

Re: TOP TEMA: Ubuntu vijesti

Postano: 16 vel 2015, 20:29
Postao/la Cooleech
rudar je napisao/la:
JH-IM je napisao/la:http://www.bbc.com/news/technology-31359126

18 zatvorenika San Quentin zatvora u Americi uče programirati u eksperimentalnom projektu, Ubuntu se vidi na računalima.
Dakle, Ubuntu iza rešetaka :twisted: ... dugo im je trebalo :-D
:hihi :bravo :thmbs-up

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 vel 2015, 21:47
Postao/la bertone
Da ne spamam tamo temu, ponukan ovim:
Cooleech je napisao/la:Nemoj tako, zadnje vrime to radim i dvaput dnevno.. aliasom "nadogradi"! :hihi

EDIT: Skrinšot!
slika
.. probao sam malo opteretiti svoj komp i da hebe zec zeca, nemrem ga natjerati da troši više od 1,6 GB RAM-a (jedino kaj sam uspio je malo zagrijati CPU jer je u kompu integrirana Intelova VGA pa sav posao radi CPU)

slika

Kaj napraviti da troši više RAM-a?

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 vel 2015, 22:00
Postao/la Cooleech
bertone je napisao/la:Kaj napraviti da troši više RAM-a?
Samo upali još koji prozor firefoxa. :hihi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 vel 2015, 22:08
Postao/la bertone
pa probao sam, svaki 720p video mi digne potrošnju za cca 20 MB (vrti ih se istovremeno pet u pozadini) + 1080p film.. pa nemrem tako brzo otvarati nove tabove :-D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 vel 2015, 22:16
Postao/la Cooleech
Ne tabove, zato sam ti i podebljao "prozor". ;)

Re: TOP TEMA: Ubuntu vijesti

Postano: 16 vel 2015, 22:43
Postao/la laufer84
Sigurno zbog krađe i pokušaja ubojstva oca debiana :)