Stranica: 150/483.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 16 vel 2015, 17:29
Postao/la Yeti
Koji je vrag s tim novim korisnicima u zadnje vrijeme?

Ili to imamo nekog dripca koji nas je odlucio trollati malo?

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 16 vel 2015, 17:33
Postao/la nicky
Yeti je napisao/la:Koji je vrag s tim novim korisnicima u zadnje vrijeme?

Ili to imamo nekog dripca koji nas je odlucio trollati malo?

Po svemu sudeći, kopija jedno te istog korisnika je u pitanju.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 16 vel 2015, 18:21
Postao/la shicy
Rambo A. - Jedno te isto

Re: TOP TEMA: Ubuntu vijesti
Postano: 16 vel 2015, 20:19
Postao/la rudar
JH-IM je napisao/la:http://www.bbc.com/news/technology-31359126
18 zatvorenika San Quentin zatvora u Americi uče programirati u eksperimentalnom projektu, Ubuntu se vidi na računalima.
Dakle, Ubuntu iza rešetaka

... dugo im je trebalo

Re: TOP TEMA: Ubuntu vijesti
Postano: 16 vel 2015, 20:29
Postao/la Cooleech
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 16 vel 2015, 21:47
Postao/la bertone
Da ne spamam tamo temu, ponukan ovim:
Cooleech je napisao/la:Nemoj tako, zadnje vrime to radim i dvaput dnevno.. aliasom "nadogradi"!
EDIT: Skrinšot!

.. probao sam malo opteretiti svoj komp i da hebe zec zeca, nemrem ga natjerati da troši više od 1,6 GB RAM-a (jedino kaj sam uspio je malo zagrijati CPU jer je u kompu integrirana Intelova VGA pa sav posao radi CPU)
Kaj napraviti da troši više RAM-a?
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 16 vel 2015, 22:00
Postao/la Cooleech
bertone je napisao/la:Kaj napraviti da troši više RAM-a?
Samo upali još koji
prozor firefoxa.

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 16 vel 2015, 22:08
Postao/la bertone
pa probao sam, svaki 720p video mi digne potrošnju za cca 20 MB (vrti ih se istovremeno pet u pozadini) + 1080p film.. pa nemrem tako brzo otvarati nove tabove

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 16 vel 2015, 22:16
Postao/la Cooleech
Ne tabove, zato sam ti i podebljao "prozor".

Re: TOP TEMA: Ubuntu vijesti
Postano: 16 vel 2015, 22:43
Postao/la laufer84
Sigurno zbog krađe i pokušaja ubojstva oca debiana
